22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Star Wars: The Acolyte to „Frozen Meets Kill Bill”, ujawniono pierwsze szczegóły

Star Wars: The Acolyte to „Frozen Meets Kill Bill”, ujawniono pierwsze szczegóły

Podczas panelu podczas Star Wars Celebration w końcu poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące nadchodzącej serii, The Acolyte.

Showrunnerka Acolyty, Lily Headland, wystąpiła na scenie podczas panelu Lucasfilm Studio Showcase podczas Star Wars Celebration, aby omówić nadchodzącą serię, powołując się na niektóre nieprzewidywalne inspiracje stojące za serialem.

„Naprawdę chciałem zagłębić się w uniwersum Gwiezdnych Wojen i opowiedzieć historię tego całego świata, który tak bardzo kochałem, z perspektywy złoczyńców” — powiedział Headland. Co pokazałem Kathleen [Kennedy] Frozen spotykał się z Kill Billem. Szokujące, że nie wyrzuciłeś mnie z budynku… wtedy złoczyńcy mieli przewagę liczebną. Oni są słabszymi. Jestem naprawdę podekscytowany, że widzicie rzeczy, których jeszcze nie widzieliście w wydarzeniach na żywo”.

Jak zażartował Headland: „Wróciła z George’em [Lucas]Podczas planowania The Acolyte czerpała inspirację z filmów o sztukach walki i że czerpała inspirację z filmów Kurosawy.

Panel Star Wars Celebration gościł również ekskluzywny fragment The Acolyte. Klip rozpoczął się lektorem: „Zamknij oczy. Twoje oczy mogą cię oszukać”.

Teaser przedstawiał także postać Lee Jung-jae mówiącą: „Moc jest potężna. To moc, którą musimy szanować”. Widzimy postać Amandla Stenberg w walce, kosmitów, Jung-jae przewodzącego grupie Jedi oraz postać Jodie Turner-Smith mówiącą: „To nie jest ani dobre, ani złe. Tu chodzi o Moc i tego, kto może jej używać”. teaser kończy się bez ustalonej daty premiery, gdzie jest napisane tylko „2024”. Zdjęcia do Acolyte wciąż trwają, ale zakończenie zdjęć zaplanowano na przyszły miesiąc.

Jung-jae podzielił się swoim podekscytowaniem bycia częścią uniwersum Gwiezdnych Wojen i trochę droczył się ze swoją rolą.

READ  Jin Shah nie pojawił się na spotkaniu „RHOSLC”, Bravo Explodes

– Gram Mistrza Jedi – powiedział Jung-jae. „To był pierwszy raz, kiedy dotknąłem miecza świetlnego i wciąż drżę po tym doświadczeniu… Jestem też fanem Gwiezdnych Wojen i moje serce skacze, ponieważ jestem dziś z wami wszystkimi z rodziną Gwiezdnych Wojen”.

Akcja The Acolyte, której akcja toczy się w ostatnich dniach Wielkiej Republiki, rozgrywa się ponad sto lat przed wydarzeniami z Mrocznego widma. Gwiazdy Squid Game, Lee Jung-jae i Amandla Stenberg, mają sterować serialem.

Logan Plant jest niezależnym pisarzem dla IGN zajmującym się grami wideo i wiadomościami rozrywkowymi. Ma ponad sześcioletnie doświadczenie w branży gier z mniejszymi liniami w IGN, Nintendo Wire, Switch Player Magazine i Lifewire. Możesz go znaleźć na Twitterze @LoganJPlant.