18 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Stan Michigan, metro, parki narodowe

Stan Michigan, metro, parki narodowe

On gra

W całym stanie miliony ludzi przygotowują się do zaćmienia słońca zaplanowanego na 8 kwietnia 2024 r. w południowo-wschodnim stanie Michigan. Luna Pier w południowym hrabstwie Monroe to jedno z niewielu miejsc w stanie Michigan, w którym można zaobserwować całkowite zaćmienie słońca.

Teraz potrzebujesz tylko miejsca, aby to obejrzeć. Parki stanowe i narodowe mogą być idealnym miejscem do bycia świadkiem tego rzadkiego wydarzenia.

Poniżej znajduje się lista parków, które znajdują się blisko ścieżki totalności lub organizują imprezę widokową, a które warto rozważyć odwiedzenie, aby zobaczyć zaćmienie.

Stanowe i Metroparki

Wymagany ruch: Paszport rozrywkowy 14 USD

Park stanowy Sterling znajduje się w Monroe On jest Zorganizuj imprezę związaną z oglądaniem Na parkingu przy plaży od 13:30 do 16:30 oraz do wyczerpania zapasów będą dostępne bezpłatne okulary zaćmienia. Oczekuje się, że o 15:13 w parku nastąpi 99,8% zaćmienie słońca

O której godzinie jest zaćmienie słońca? Wyszukaj swój kod pocztowy, aby uzyskać przewodnik oglądania.

Stanowy obszar gier Erie w hrabstwie Monroe Oczekuje się, że będzie to jedno z najlepszych miejsc do oglądania zaćmień w stanie. Biuro Konwencji i Turystyki Monroe oraz Departament Zasobów Naturalnych stanu Michigan zorganizują imprezę widokową w Dusseau Tract, na rogu dróg Dean i Bay Creek. Może to być mapa Znaleziono tutaj.

the Teren rekreacyjny nad jeziorem Hudsonw pobliżu granicy z Ohio w Clayton, ma zasięg 99,4% o 15:12 i organizuje imprezę dla widzów od 13:30 do 16:30. Bezpłatne okulary do zaćmienia słońca będą dostępne do wyczerpania zapasów.

Metropark nad jeziorem Erie Znajduje się na drodze całkowitego zaćmienia i będzie świadkiem całkowitego zaćmienia o godz Wszystkie 13 parków. W punkcie informacji dla zwiedzających w Frost Center w Osborn MetroPark będzie dostępna jedna para okularów zaćmienia na gościa do wyczerpania zapasów. Wymagany ruch: Bilet dzienny o wartości 10 USD lub karnet roczny o wartości 40 USD

READ  NASA pomyślnie testuje nowy silnik do eksploracji głębokiego kosmosu

Parki Narodowe Michigan, aby zobaczyć zaćmienie

Narodowy brzeg jeziora Śpiącego Niedźwiedzia Dunes Od południa do 16:00 zorganizujesz imprezę widokową na popularnej trasie Dune Climb Zaćmienie rozpocznie się o godz o 13:57 i osiąga maksymalne pokrycie 86,7% o 15:11.

Aby wejść do parku, wymagane są bilety do parku, które można kupić za 25 USD w Centrum dla zwiedzających Phillip A. Hart, Dune Climb, Pierce Stocking Scenic Drive i Homestead.

Narodowy Park Pola Bitwy Raisin River Gospodarzem jest A Darmowa impreza widokowa 12:00 do 17:00 z zajęciami rodzinnymi w Centrum Wydarzeń od 15:15 do 16:30