3 października, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

SS Rajamouli

SS Rajamouli, dyrektor programu „RRR” podpisuje umowę z CAA; Następny film Mahesha Babu – termin

Ekskluzywny: w zamachu agencji, CAA Podpisz indyjskiego producenta filmowego na żądanie SS Rajamouli.

Rajamouli Najnowszy hit w indyjskiej kasie $$$$ (Powstanie ryku rewolucji). kinematografia Jest trzecim najbardziej dochodowym filmem wszechczasów w Indiach.

Epicki film akcji z Ramem Charanem i NT Rama Rao Jr. To jedyny film nieanglojęzyczny, który krąży na całym świecie przez 10 kolejnych tygodni w serwisie Netflix. $$$$ Przedstawia fikcyjną historię dwóch legendarnych rewolucjonistów i ich podróż z dala od domu, zanim zaczną walczyć o swój kraj w latach dwudziestych.

Rajamouli Wcześniej wydobył dużą sylwetkę płótna Bahubali: Początekktóry w momencie premiery w 2015 roku stał się najbardziej dochodowym filmem w Indiach i najbardziej dochodowym indyjskim filmem na świecie. Film pobił rekordy kasowe w swoim sequelu, Bahubali 2: Wniosekktóry zarobił ponad 255 milionów dolarów na całym świecie.

Jego obszerne osiągnięcia obejmują także film akcji fantasy-romans Majadirakomedia trzymająca w napięciu Mria Ramanawielokrotnie nagradzany pozytywny (latać). Został również uhonorowany przez rząd Indii Padma Shri, jedną z najwyższych nagród cywilnych w kraju, za wkład w kino indyjskie, i zdobył trzy Narodowe Nagrody Filmowe.

Rajamouli Następnie pojawi się film bez tytułu z Maheshem Babu, a produkcja rozpocznie się na wiosnę.

READ  Kristen Dott rozmawia o powrocie do „Vanderpump Rules” w związku ze skandalem z Tomem Sandovalem