6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Prawie każdy ocalały członek obsady gliniarzy z Beverly Hills powróci w sequelu Netflix

Prawie każdy ocalały członek obsady gliniarzy z Beverly Hills powróci w sequelu Netflix

John Ashton i sędzia Reinhold

John Ashton i sędzia Reinhold
obrazek: David Livingston/Getty Images dla AFI

Paul Reiser, sędzia ReinholdJohn Ashton i Bronson Pinchot potwierdzili, że pojawią się w nadchodzącym filmie Netflix Puchar Beverly Hills: Axel FoleyA Limit Raporty. Plus już dołączona gwiazda Eddie Murphy, co oznacza, że ​​jest to prawie całość powtórnych ocalałych obsada z lat 80. i Niezwykle udana franczyza z lat 90. powróci do tego segmentu po 30 latach. (Głównym wyjątkiem jest była policjantka z Detroit i polityk Jill Hill, która grała od dawna cierpliwego szefa Alexa Foleya w każdej części serii, i który zmarł w 2016 roku.)

Z czterech aktorów tylko Reinhold pojawił się we wszystkich trzech wzgórza Filmy pojawiły się w 1984, 1987 i 1994 roku jako detektyw Billy Rosewood. Ashton pojawił się w BHC A BHC II Jako partner Billy’ego, John Taggart, ale musiał być nieobecny Puchar Beverly Hills 3z częścią zamienną Zamiast tego pójdzie do Hectora Elizondo. Reiser podobnie przegapił trzecią podwojoną część franczyzy, po tym, jak pojawił się jako partner Foleya w Detroit, Jeffrey Friedman, w pierwszych dwóch filmach. Tymczasem Pinchot został pominięty Gliniarz z Beverly Hills II, po karierze roli aroganckiego handlarza dziełami sztuki Serge’a w pierwszym filmie; przyszedł Wróćmy do trzeciego filmu.

Cóż, czy wszyscy mają pliki? Policjant z Beverly Hills Schematy wszechświata proxy są teraz poprawnie wypełnione?

W każdym przypadkuTeraz wszyscy wrócili wraz z samym Murphym, nosząc eleganckie kurtki Axela Foleya po raz czwarty. samotnyNiegrzecznie z większą energią, niż zebrał ponownie ’94; Pinchot i reżyser John Landis zauważyli w różnych momentach, jak bardzo Murphy wydawał się być sfrustrowany całym przedsięwzięciem przez czas Puchar Beverly Hills III toczył się.

Axel Foley W branży istnieje już od kilku lat. Netflix nabył prawa do sequela w 2019 roku, a obecnie nie ustalono daty premiery.

READ  Lodowate spojrzenie Kate Middleton na Meghan Markle: ekspertkę od mowy ciała