26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Southwest twierdzi, że planuje przywrócić normalny rozkład lotów w piątek

Southwest twierdzi, że planuje przywrócić normalny rozkład lotów w piątek

Para otrzymała kupony z Southwest na pobyt w hotelu tej nocy i zarezerwowała online z lotniska Baltimore wypożyczony samochód, którym planowali polecieć z powrotem do Orlando. Ale kiedy pojechali odebrać samochód, nie był dostępny. W końcu brat pani Benitez, którego odwiedzali w Wirginii, znalazł tam wypożyczony samochód, odebrał ich z Baltimore i podrzucił do wypożyczalni w Wirginii.

Pani Benitez i jej mąż powiedzieli, że jechali 12 godzin z powrotem do Orlando i wrócili do domu we wtorek, w końcu otwierając prezenty świąteczne. Powiedziała, że ​​Southwest „dało nam kupony, ale to nie może zrekompensować straconego czasu, radości ani świątecznego nastroju”.

Pomimo chaosu ostatnich kilku dni, Jason Mudd, dyrektor generalny Axia Public Relations, który pomaga firmom, powiedział, że Southwest może wrócić do normalności, po części dlatego, że w swojej bogatej historii wygenerował tak wiele dobrej woli wśród lojalnych klientów. pięć dekad. Mieć kryzysy, ale nie mieć Southwest jako klienta.

„Zwykle słyszymy o innych liniach lotniczych lub innych markach w branży, które doświadczają bardzo poważnych opóźnień i odwołań” – powiedział Mudd. „Southwest wydaje się być dość niezawodny, a przynajmniej ma reputację bardzo niezawodnego i bardzo wydajnego na czas”.

Pan Maude został zabity Zatrucie Tylenolem w 1982 roku, kiedy ktoś dodał cyjanek potasu do supermocnego Tylenolu, co spowodowało siedem zgonów w Chicago i doprowadziło do innych podobnych ataków. Johnson & Johnson, firma macierzysta producenta Tylenolu, odpowiedziała, dodając nowe zabezpieczenia do swoich butelek.

„Kiedy dobrze się to robi, organizacje prześcigną swoje zyski i postąpią właściwie” — powiedział Mudd. „W takim razie liczę na to, że zrobi to Southwest”.

Cena akcji Southwest zamknęła się w czwartek o około 4 procent po ogłoszeniu przez firmę.