25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Jak TechCrunch+ podążał za rynkiem kryptowalut w 2022 r. • TechCrunch

Jak TechCrunch+ podążał za rynkiem kryptowalut w 2022 r. • TechCrunch

W 2022 r szyfrowanie Społeczeństwo wzniosło się na nowe wyżyny – a potem upadło. Zauważyliśmy to wcześnie czerwiec 2022 ri Zanim Awaria FTX (której używamy jako ogólnego określenia Zderzyć siędomniemany Fałszerstwoi bankructwoi Przesłuchanie w Kongresiei Sam Bankman Fried’s Internowanie na Bahamachwezwanie do dostawy itp.).

Jednak nie ma to być artykuł randkowy Spadek FTX z zeszłego roku – Jest to kanał pokrycia kryptowalut na rok 2022, który można również wyświetlić jako plik Żaklina Melnik Highlights kołowrotek z funkcją out Alex Wilhelm.

Oto niektóre z najlepszych informacji o kryptowalutach na rok 2022:

Społeczność Terra przyjmuje propozycję ożywienia kryptowaluty LUNA po implozji wywołanej przez stablecoina

W maju wylądowała LUNA, a rynek poszedł w jej ślady. Założyciel Terraform Labs, Do Kwon, podzielił się planem ożywienia ekosystemu Terra, w tym utworzenia nowego blockchaina. Jacqueline zauważyła: „Uruchomienie LUNA 2.0 będzie sprawdzianem, czy społeczność jest tak silna, jak twierdzi. Ale wielu boi się ponownie zaufać Kuhnowi i Team Terra po upadku LUNA i UST”.

Ethereum spada o ponad 17% po „hiper” konsolidacji

Na początku iw połowie września szepty o „połączeniu” były wszędzie, gdzie się obróciliśmy. Szybkie przypomnienie: fuzja była bardzo oczekiwanym wydarzeniem, ponieważ Ethereum przeszło z Proof of Work na Proof of Work Dowód stawki. Może to było przesadzone.

Właściciele blue chipów NFT badają alternatywne zastosowania w miarę spadku sprzedaży

Podczas ostatniej hossy na rynku kryptowalut podsektor NFT również osiągnął nowe wyżyny. Wraz ze spadkiem sprzedaży NFT, główni posiadacze NFT korporacyjni zaczynają szukać nowych sposobów na zysk. Dla niewtajemniczonych: termin „niebieskie chipy NFT” wywodzi się od „niebieskich chipów”, które często odnoszą się do najcenniejszych spółek na rynku. W tym przypadku są najbardziej pożądanym lub cenionym typem NFT. Jaka jest jego wartość w czasie kryptowalutowej zimy?

READ  McDonald's planuje sprzedawać pączki Krispy Kreme w swoich lokalizacjach w USA do końca 2026 roku

Zawalenie się podziemnych zbiorników Terry jeszcze bardziej utrudni życie kryptowalutom w miarę zbliżania się przepisów

W maju 2022 r. awaria Terra UST, co spowodowało wprowadzenie regulacji kryptograficznych. UST to algorytmiczny stablecoin, który jest wspierany głównie przez swoją siostrzaną kryptowalutę, LUNA, ale jest również wspierany przez bitcoin. Założyciel Do Kwon powiedział wcześniej TechCrunchowi, że planuje z czasem wspierać go innymi kryptowalutami. Nie jest jasne, czy jest to mapa, Jacqueline napisała: Ta droga jest wciąż na miejscu dla UST, które próbują podnieść się z upadku.Aby przywrócić zaufanie handlowców i właścicieli, następnym krokiem byłyby regulacje… prawda?

OpenSea miało sens z wyceną na 13 miliardów dolarów

Na początku 2022 roku OpenSea podniósł poprzeczkę 300 milionów dolarów, przy wycenie 13,3 miliarda dolarów. Alex dokładnie się przyjrzał, aby zobaczyć, jak wycena na otwartym morzu (w styczniu 2022 r.) zgadza się z jego przychodami. Możesz śledzić wraz z gromadzeniem danych i rachunków Alexa, aby określić, czy firma jest niedowartościowana, czy przewartościowana.