4 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sony ogłasza zmodyfikowaną wersję The Last of Us Part II na PS5

Sony ogłasza zmodyfikowaną wersję The Last of Us Part II na PS5

Największą nowością wydaje się być „tryb przetrwania typu roguelike” o nazwie „No Return”, który „zaprojektowano tak, aby umożliwić graczom wykazanie się w losowych spotkaniach i próbach”. the Ostatni z nas, część druga „Walka to nowe doświadczenie” – powiedział Jonathan Dornbusch z Naughty Dog w poście na blogu zapowiadającym grę. Będziesz mógł grać nowymi postaciami i brać udział w „różnych spotkaniach w walce i ukryciu, w których zmierzysz się z szeregiem wrogów, z unikalnymi zwrotami akcji, które mogą dodać nieoczekiwane nowe elementy do każdego spotkania”.

Jeśli chodzi o ulepszenia techniczne, Dornbush twierdzi, że gra oferuje natywną rozdzielczość 4K w trybie rozdzielczości, skalowanie do 1440p do 4K w trybie wydajności, a jeśli używasz telewizora obsługującego technologię VRR, istnieje możliwość odblokowania liczby klatek na sekundę. Możesz także spodziewać się lepszych czasów ładowania i funkcji DualSense, takich jak dotykowe sprzężenie zwrotne i adaptacyjne wyzwalacze.

Oprócz nowego trybu roguelike dostępny jest także nowy, darmowy tryb gry na gitarze z instrumentami do odblokowania, możliwością wypróbowania niektórych niedokończonych poziomów wyciętych z oryginalnej gry, komentarzem twórców na temat tych przeciętych poziomów i głównych scen kampanii, i tryb stymulacji.

Jeśli już to masz Ostatni z nas, część druga Na PS4 możesz dokonać aktualizacji do wersji cyfrowej Odnowiony Za 10 dolarów. Możesz także przenieść swoją historię z oryginału do Odnowiony.

Niestety drugi sezon HBO jest znakomity Ostatni z nas Do adaptacji może być jeszcze daleko – w międzyczasie przynajmniej możesz iść dalej Odnowiony Aby zaktualizować niektóre rytmy historii, które możemy zobaczyć.

READ  Nadchodzące gry na PS5 i PS4 na październik i listopad 2022 r.