15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy aktor głosowy Kiryu mówi fanom Yakuzy, aby przed wydaniem wyroku zaczekali na wyjście smoka

Nowy aktor głosowy Kiryu mówi fanom Yakuzy, aby przed wydaniem wyroku zaczekali na wyjście smoka

Wieloletni bohater Yakuzy, Kazuma Kiryu, będzie miał nowego angielskiego aktora głosowego, zaczynając od Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name, a fani nie są co do tego pewni.

Jak wspomniałem graczYouTuber Yong Yea zastępuje Daryla Kurillo i daje fanom zapowiedź nowego lektora podczas panelu Dragons of Japan na Anime Expo 2023.

„Ten mały monolog, który wygłosił, był potworny” — powiedział A.J reddit użytkownik w odpowiedzi. A krzyki na końcu nie były zbytnio Kiryu. Inni byli mniej krytyczni wobec występu, choć nadal uważali go za nieodpowiedni. Ktoś powiedział: „Głos Yong Yea nie jest okropny, ale brzmi jakby miał 20 lat, a nie 50”.

YouTuber zabrał się do obrony na Twitterze, publikując lepszą jakość, ale wciąż nieprofesjonalną wersję klipu audio.

„To jest czysta kopia głosu i dialogów Kiryu z Anime Expo w doskonalszych warunkach” – powiedział Young Ya. „To nie jest oficjalny wynik, passa ani kierunek z gry, to szybki wynik z mojego domowego stoiska”.

Na koniec powtórzył to, co wielu komentatorów powiedziało w obronie nowego aktora głosowego, dodając: „Poczekaj na ostateczną grę i zobacz, jak się sprawy układają”.

Yong Yea zagra w The Man Who Erased His Name, łączącym wydarzenia z Yakuza 8 i Like a Dragon: Infinite Wealth. Ma zostać wydany 9 listopada, podczas gdy Infinite Wealth ma jak dotąd tylko niejasne okno startowe w 2024 roku.

READ  iOS 16.3 zostanie uruchomiony w tym tygodniu — oto nowe funkcje dla Twojego iPhone'a

Ryan Dinsdale jest niezależnym reporterem IGN. Cały dzień będzie opowiadał o Wiedźminie.