21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra Earbuds są nadal w najniższej jak dotąd cenie

Słuchawki douszne Bose QuietComfort Ultra Earbuds są nadal w najniższej jak dotąd cenie

Na przykład nadal możesz wyłączyć Słuchawki Bose QuietComfort Ultra Na sprzedaż w Amazonka, Najlepsza ofertaI Bramka Zaczynając od 249 USD (50 USD zniżki), co pozostaje najlepszą ceną, jaką widzieliśmy w przypadku bezprzewodowych słuchawek dousznych od ich debiutu jesienią tego roku. Nie różnią się zbytnio od zeszłorocznych słuchawek QC Earbuds II pod względem dopasowania i wykończenia, ale dodają nowy, wciągający komponent audio i ulepszone żebra, które zapewniają lepszą stabilność. Do tego dochodzi funkcja redukcji szumów, która pomimo ostrej konkurencji ze strony takich firm jak Sony, Samsung i Apple jest wciąż niezrównana.

Nowy Amazon Echo Hub jest już w drodze, chociaż w tym momencie, w 2023 r., prawdopodobnie można bezpiecznie założyć, że nie będzie już dostępny „jeszcze w tym roku”. Na szczęście, the Echo 3G 8 – który jest pierwszym wyświetlaczem Amazona pełniącym funkcję zintegrowanego centrum inteligentnego domu – jest nadal w sprzedaży Amazonka, Najlepsza ofertaI magazyn domowy za 104,99 USD (45 USD zniżki), co odpowiada najniższemu w historii poziomowi z pierwszego seta podczas Czarnego Piątku.

Jeśli posiadasz już Echo Show 8 drugiej generacji, nowszy model będzie prawdopodobnie trudny do sprzedania, ponieważ niektóre z bardziej przydatnych dodatków do wyświetlania (hm, widżety) są również wdrażane w poprzednim modelu. Nowy Show 8 jest szybszy dzięki chipowi AZ2 firmy Amazon i posiada przeprojektowany układ głośników z obsługą dźwięku przestrzennego, dzięki czemu brzmi znacznie lepiej niż poprzednie modele. Co więcej, jest to teraz router brzegowy Zigbee i Thread, a także kontroler Matter. Oznacza to, że po skonfigurowaniu możesz używać ekranu do sterowania niemal każdym inteligentnym urządzeniem w domu.

A teraz połącz powyższe z faktem, że Echo Show 8 trzeciej generacji dostosowuje zawartość ekranu do tego, jak blisko się znajdujesz, i łatwo zrozumieć, dlaczego najnowszy wyświetlacz Alexa Display firmy Amazon jest teraz tym, który ma do pokonania.

READ  Kiedy w trakcie lotu eksplozja drzwi zabiła 9 osób