15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Gracze MW3 domagają się rozwiązań, ponieważ oszuści nadal nękają mecze

Gracze MW3 domagają się rozwiązań, ponieważ oszuści nadal nękają mecze

Jana Esposito

Epidemia oszustw w MW3 stopniowo się pogłębia, a gracze zastanawiają się, jak zwalczyć epidemię oszustów.

Aby walczyć z oszustami we wszystkich trybach, Activision zaprezentowało w 2021 roku Ricochet, zupełnie nowy system zapobiegający oszustwom.

Dwa lata później wydaje się, że rośnie liczba programów przeciwdziałających oszustwom, a zarówno MW3, jak i Warzone cierpią z powodu dużej liczby oszustów. Doszło do tego, że niektórzy Gracze nie mogą wiedzieć, czy inni są Rażąco oszukują lub po prostu są dobrzy w grze.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Po oficjalnej aktualizacji, w której podano, że ponad 23 000 kont zostało zbanowanych, gracze MW3 podjęli się rozważenia dodatkowych środków w celu zwalczania oszustów.

Gracze CoD zastanawiają się nad sposobami zwalczania problemów z oszustami w MW3

Po Co odzwierciedla przypadek MW3Ponieważ od połowy listopada zbanowano 23 000 kont, gracze MW3 usiedli, aby zastanowić się, co mogliby zrobić, aby walczyć z oszustami.

Podpisanie ww zręcznie Za darmo i zyskaj:

Mniej reklam|Tryb ciemny|Gry, telewizja, filmy i programy technologiczne

Główny komentarz brzmiał: „W przypadku rankingu powinni rozważyć udostępnienie go dopiero po osiągnięciu poziomu 100+, aby zapobiec włamaniom do nowych kont po zakazie”. Podobne systemy, takie jak ten, istnieją w Valorant czy Rainbow Six Siege, uniemożliwiając graczom grę, dopóki nie osiągną podstawowych wymagań konta.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Z drugiej strony niektórzy chwalili moduł zapobiegający oszustwom, który wydaje się „uczyć”, jeśli nie jest odpowiednio zaprogramowany. Inni krytykowali usunięcie lub zaprzestanie przełączania gry międzyplatformowej. Poza tym rozmowa ponownie zeszła na twierdzenia o „problemie z umiejętnościami”, biorąc pod uwagę, że pewność siebie graczy jest na najniższym w historii poziomie.

Z jednej strony zablokowanie 23 000 kont wydaje się dobrym początkiem. Jeśli jednak wziąć pod uwagę darmowy weekend MW3 w grudniu, wydaje się to kroplą w morzu potrzeb oszustów.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Chociaż Ricochet rozwija się szybko, wielu graczy uważa, że ​​problem oszustów w MW3 i Warzone wymyka się spod kontroli. Bądź na bieżąco, gdy pojawi się więcej wiadomości i liczba zbanowanych oszustów w grze może wzrosnąć.