14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Słuchawki Beats Solo Buds mają świetny wygląd i jeszcze lepszą cenę

Słuchawki Beats Solo Buds mają świetny wygląd i jeszcze lepszą cenę

Pierwsze bezprzewodowe słuchawki douszne Beats (a tym samym Apple) w cenie poniżej 100 dolarów są już dostępne. Od dzisiaj można składać zamówienia 79,99 USD za pojedyncze pąki Dostępny online w czterech różnych kolorach – czarnym, fioletowym, czerwonym i szarym – w sklepach będzie dostępny od 20 czerwca. Czerwone słuchawki douszne mają jedną przewagę nad innymi: zawierają przezroczyste etui przypominające te, które są dostarczane z Studio Buds Plus. Same wkładki douszne są nieprzezroczyste, ale nadal wyglądają świetnie. Testuję Solo Buds od kilku dni i to słodkie czerwone etui naprawdę rzuca się w oczy. Niezależnie od tego, który kolor wybierzesz, jest to najmniejsze etui do wszystkich słuchawek Beats w historii.

Ale tutaj leży jeden z kompromisów, jakie firma poczyniła, aby osiągnąć ten niższy poziom cenowy. Zobacz, w przeciwieństwie do wszystkich konkurentów na rynku, to etui nie zawiera baterii umożliwiającej ładowanie słuchawek po ich odłożeniu. Zamiast tego firma Beats zdecydowała się zapewnić samym słuchawkom długi czas pracy baterii – do 18 godzin, po czym konieczne będzie umieszczenie ich w etui i naładowanie przez USB-C. Teoretycznie może to pomóc w wydłużeniu żywotności słuchawek Solo Buds, ponieważ prawdopodobnie przejdą przez mniej cykli ładowania w całym okresie ich użytkowania. Ale ważne jest, aby mieć tego świadomość.

Uwaga: Wprowadzenie bije krawędź Z niemasową próbką Solo Buds. W rezultacie jest to niezarejestrowane pierwsze spojrzenie. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji na temat wydajności połączeń głosowych i więcej, gdy otrzymamy egzemplarz wysyłkowy.

$80

Solo Buds to pierwsze prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Beats w cenie poniżej 100 dolarów. Usuwa funkcje takie jak redukcja szumów i stan baterii na rzecz długiego czasu odtwarzania do 18 godzin.

the ostatni Funkcją, której nigdzie nie można znaleźć, jest redukcja szumów. Słuchawki Solo 4 nie mają funkcji ANC, podobnie jak słuchawki Solo Buds korzystają z naturalnej izolacji akustycznej zapewnianej przez silikonowe wkładki douszne, aby zmniejszyć głośność otoczenia. Beats ma cztery zestawy końcówek, w tym bardzo mały rozmiar dla tych, którzy ich potrzebują. Uważam, że wkładki są bardzo wygodne, a każda wkładka ma wycięty laserowo otwór wentylacyjny, który zmniejsza nieprzyjemne zatykanie uszu.

READ  Raport dotyczący roszczeń Google przygląda się opcji płatnej przez sztuczną inteligencję

W przeciwieństwie do AirPods Pro (w środku) i Studio Buds Plus (po prawej), etui Solo Buds nie ma wewnątrz baterii.

To naprawdę bardzo mały przypadek.

Pod względem dźwięku słuchawki te plasują się wygodnie na trzecim miejscu w porównaniu do Beats Fit Pro i Studio Buds Plus. Na wielu moich zwykłych torach testowych wydają się nieco płaskie, chyba że to zrobię naprawdę Przekręć go wokół uszu, aby uzyskać szczelne zamknięcie. Od czasu do czasu możesz znaleźć utwór muzyczny (np. „Birds of a Feather” Billie Eilish), który będzie odpowiedni do słuchania. Jednak „Wreckage” Pearl Jam nie wylądował z dużą siłą.

W słuchawkach Solo Buds nie ma nic obraźliwego. Jeśli już, to są w miarę zbalansowane, zapewniają dobrą separację kanałów, a jeśli chodzi o bas, są powściągliwi. Jest bardzo czysto; Niektóre tanie słuchawki bezprzewodowe mogą sprawiać wrażenie, jakbyś słuchał przez koc, ale w tym przypadku tak nie jest. Jednak biorąc pod uwagę wszystko, co Beats mówi o „w pełni dostosowanej architekturze akustycznej” i „ergonomicznie ustawionych dyszach akustycznych”, Solo Buds nie są cudowną parą słuchawek dousznych za 80 dolarów. Jeśli pobiją swoją cenę, to nie jest to dużo.

Słuchawki wyglądają dość podobnie do najnowszych produktów Beats.

Na początku miałem też problemy z fizycznymi elementami sterującymi, dopóki nie znalazłem i nie zapamiętałem najlepszego miejsca na każdej słuchawce, który znajduje się nad logo „b”. Jeśli spróbujesz wywrzeć nacisk na całą powierzchnię, to nie zadziała.

Podobnie jak w przypadku innych najnowszych produktów Beats, słuchawki Solo Buds są niezależne od platformy, co oznacza, że ​​natywnie obsługują parowanie jednym kliknięciem oraz funkcje Znajdź moje/Znajdź moje urządzenie w systemach Android i iOS. Są to świetne korzyści, które można uzyskać za pieniądze, nawet jeśli nie dostaniesz dodatkowych dodatków, takich jak przestrzenne śledzenie dźwięku głowy. Brakuje także komunikacji wielopunktowej.

READ  Nowa aktualizacja Galaxy A33 5G wprowadza tryb konserwacji, listopadową poprawkę bezpieczeństwa

Mam przeczucie, że Solo Buds sprzedają się bardzo dobrze. Nawet jeśli dźwięk nie jest doskonały, atrakcyjność naklejki za 79,99 dolarów jest niezaprzeczalna. Marka Beats nadal cieszy się dużą popularnością wśród sportowców i celebrytów. Ale jest wiele alternatyw, które warto sprawdzić. Beats stoi w obliczu konkurencji ze strony marki Anker’s Soundcore, JBL, EarFun i innych w tym obszarze cenowym, a wiele z tych opcji obejmuje redukcję szumów i jest dostarczane z etui na baterie – aczkolwiek bez 18-godzinnego czasu pracy baterii.

Fotografia: Chris Welch/The Verge