15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

FromSoftware Boss nie pozwoli na zwolnienia w studiu, zauważa Satoru Iwata

FromSoftware Boss nie pozwoli na zwolnienia w studiu, zauważa Satoru Iwata

Obraz: Nintendo

Były prezes Nintendo, Satoru Iwata, wywarł przez swoje życie niezwykle pozytywny wpływ na branżę gier wideo i wydaje się, że obecny prezes FromSoftware (i Pierścień Al-Din Game Director) Hidetaka Miyazaki czerpał z nauk tej legendy Nintendo.

Mówiąc do Ostatnio gry komputerowe Odnosząc się do „brutalnych fal” zwolnień w branży, jakie miały miejsce w tym roku, Miyazaki przytoczył słowa „byłego prezesa Nintendo, Iwata-san”, który w czasie swojej kadencji obniżył pensję o 50%, aby zapewnić Nintendo sukces. Pracownicy mogą skupić się na „robieniu dobrych rzeczy”.

Chociaż Miyazaki nie może powiedzieć z „całkowitą pewnością”, jaka przyszłość czeka twórcę Dark Souls, dopóki będzie miał działające FromSoftware, twierdzi, że nie pozwoli na zwolnienia. Oto dokładnie, co miał do powiedzenia:

Hidetaka Miyazaki: „Myślę, że to były szef Nintendo, Iwata-san, powiedział, że „ludzie, którzy boją się utraty pracy, boją się robić dobre rzeczy”. Parafrazuję to, ale całkowicie podzielam tę opinię… Myślę, że to prawda i myślę, że ludzie w Nintendo… Kadokawa, nasza firma-matka, rozumieją, że zdecydowanie podzielam ten pogląd i choć nie możemy ze 100% pewnością powiedzieć, jaka przyszłość czeka Fromma i Kadokawę – przynajmniej tak długo, jak to za firmę odpowiadam, nie pozwolę, aby tak się stało, więc mam nadzieję, że nasi gracze i fani wezmą na siebie część odpowiedzialności za zapewnienie tego.

Jak zauważa źródło, jest to „mocne stwierdzenie” i z pewnością wyróżnia się na tle innych niedawnych komentarzy innych szefów gier wideo, którzy odnotowali, że blokady są „trudne”, ale konieczne Prowadzenie „zrównoważonego biznesu”.

W tym tygodniu pojawi się nowe DLC Elden Ring.Cień Erdtree’. Więcej na ten temat będziecie mogli dowiedzieć się na naszych stronach internetowych dla rodzeństwa Plac płatniczy I Czysty Xbox. A jeśli szukasz wrażeń z FromSoftware na swoim Switchu, zawsze możesz sprawdzić Dark Souls: Remastered.

READ  Battlefield 2042 nabiera wyglądu Rosji w świetle bieżących wydarzeń