17 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Slinger wchodzi do Polski z nową umową dystrybucyjną

Framework Sports, partner dystrybucyjny Slingera w Wielkiej Brytanii, utworzył polską spółkę zależną. Slinger bag do polskiego tenisa Rynek

Baltimore, 23 listopada 2021 (Globe Newswire) – procarz? (OTCQB: SLPG), wiodąca afiliacyjna firma technologiczna dla sportów, ogłosiła dziś najnowszą umowę dystrybucyjną z Framework Sports, aby wprowadzić Slinger Pack do Polski. Firma Framework Sports utworzyła polską filię swoich oddziałów w Wielkiej Brytanii, kierowaną przez polską spółkę zależną Marka Jarvisa. Slinger rozszerza swój międzynarodowy zasięg dzięki kluczowym umowom dystrybucyjnym, a Framework Sport jest wyłącznym dystrybutorem marki w Wielkiej Brytanii od maja 2020 roku.

Mark Jarvis, Prezes, Framework Sports Poland, powiedział: „Cieszymy się, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Slingerem. Z przyjemnością współpracujemy z Jarkiem Dudą, ekspertem we wszystkich sprawach tenisowych w Polsce, w tym z dotychczasowymi doświadczeniami w pracy z polską drużyną nad doświadczeniem Pucharu Davisa.

W 2019 roku PZT odnotowała w kraju ponad 300 tys. aktywnych tenisistów, a liczba ta rośnie. W ostatnich latach dwie młode polskie gwiazdy tenisa umieściły kraj na mapie: Wiek Boże Narodzenie, zwycięzca French Open w 2020 roku i obecnie zajmujący 9. miejsce na WTA Tour oraz Huberta Harrocks Zdobywca 3 tytułów w tym roku (Mets, ATP Masters 1000 Miami i Delrey Beach) i dotarł do finałów ATP Tour w Turynie, a obecnie zajmuje 9. miejsce w ATP Tour.

Zespół kierowniczy w Framework Sports ma ponad 30-letnie doświadczenie w dystrybucji do wiodących marek w branży sportowej oraz prawie dwuletnie doświadczenie w pracy z Slinger w Wielkiej Brytanii.

„Jesteśmy dumni z rozszerzenia naszej relacji z Markiem i zespołem Framework Sports. Wykonali niesamowitą robotę reprezentując Slingera w Wielkiej Brytanii i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co możemy razem zrobić w Polsce. Powiedział Mikrofon Ballardi, CEO Slingera. Każdy dodany przez nas kraj dodatkowo wzmacnia nas w naszej misji dostarczania najbardziej przystępnej, dostępnej i przystępnej cenowo wyrzutni piłek tenisowych każdemu entuzjastom tenisa na świecie. Slinger Pack to idealny partner sportowy dla tenisistów w każdym wieku io każdym poziomie umiejętności.

READ  IT Recruitment Poland - Skuteczny sposób na znalezienie programistów IT w Polsce

Slinger Pack szybko stał się jednym z najbardziej pożądanych produktów technologii konsumenckich w tenisie, zyskał szerokie uznanie w praktyce i jest obecnie sprzedawany w ponad 65 krajach na pięciu kontynentach i osiągnął sprzedaż o wartości 250 mln USD w ciągu następnych pięciu lat. .

Slinger Bag już dostępny do zamówienia – Aby dowiedzieć się więcej o Slinger Bag, odwiedź https://slingerbag.com.

Kończy się

Odwiedź stronę Zapytania dotyczące relacji inwestorskich Slingera www.slingerbagir.com,Lub kontakt Torba na ramię dla inwestorów.Z Lub 443-407-7564

W przypadku zapytań Slinger Media w USA i Kanadzie należy skontaktować się z biurem prasowym USA w Brigitte Marquez. [email protected], W Abror PR, 415.939.8779

Skontaktuj się z brytyjskim biurem prasowym Joe Murgatroyd w sprawie zapytań medialnych Slingera w Wielkiej Brytanii, Europie i Australii. Naciśnij slingerbag.com, W brandingu, +44 (0) 207 940 7294

procarz? Jest wiodącą afiliacyjną firmą sportową skoncentrowaną na dostarczaniu innowacyjnych technologii i sprzętu do tworzenia gier w tenisie i innych sportach z piłką. procarz? Poprawia umiejętności i przyjemność graczy w każdym wieku i umiejętnościach i początkowo koncentruje się na budowaniu swojej marki na światowym rynku tenisowym za pomocą torby typu slinger.? Wyrzutnia piłek tenisowych i akcesoria. Slinger poparł swoją koncepcję o wartości detalicznej 250 milionów dolarów na całym świecie w ramach umów dostawy od wiosny 2020 r. dla Slinger Pack.?. Kierowany przez CEO Mike’a Ballardy’ego, byłego CEO Prince i Wilsona EMEA Rocket Sports Administrator, Slinger? Zakłóca tradycyjne globalne rynki gier dzięki opatentowanemu pakietowi o dużym natężeniu ruchu i przystępnej cenie? Launcher i powiązana z nim aplikacja oraz pakiet usług SaaS.

Zastrzeżenie dotyczące pakietu procy: Raport dotyczący bezpiecznego portu zgodnie z ustawą o reformie spraw dotyczących prywatnych papierów wartościowych z 1995 r. Oświadczenia zawarte w niniejszym komunikacie prasowym są, w rozumieniu sekcji 27A ustawy o papierach wartościowych z 1933 r., znowelizowanej iw rozumieniu sekcji 21E, ściśle „przesyłanymi” oświadczeniami poza historią. Ustawa o papierach wartościowych i giełdach z 1934 r. z późniejszymi zmianami. Raporty te wiążą się z wysokim poziomem ryzyka i niepewności, które są jedynie przewidywaniami i mogą różnić się od rzeczywistych zdarzeń lub wyników przedstawionych w takich perspektywicznych stwierdzeniach. Czynniki, które mogą powodować lub przyczyniać się do różnic, obejmują niezawodność i akceptację rynkową produktów i usług firmy, zdolność do terminowej realizacji projektów rozwojowych, zmiany w relacjach ze stronami trzecimi, asortyment produktów sprzedawanych przez firmę i inne czynniki. Opisane w ostatnich okresowych raportach Spółki do Komisji Papierów Wartościowych i Giełd, które obejmują Raport roczny za 2019 r. na formularzu 10-K oraz raporty kwartalne na formularzu 10-Q.

READ  Wiadomości ze Świata: Ukraina, Polska mówią, że bojownicy Wagnera przybyli na Białoruś

Oświadczenia dotyczące perspektywy: Niniejsza informacja prasowa zawiera kilka zmienionych oświadczeń perspektywicznych, w tym te dotyczące rozwoju produktów firmy, w rozumieniu sekcji 27A ustawy o papierach wartościowych z 1933 r. i sekcji 21E ustawy o giełdzie papierów wartościowych z 1934 r. oraz ustawy o reformie rozstrzygania sporów dotyczących prywatnych zabezpieczeń. Terminy medyczne i regulacyjne, możliwości rynkowe, poziom konkurencji, potencjalne lub rozważane przyszłe wyniki działalności, strategie biznesowe, potencjalne możliwości rozwoju i inne raporty o przewidywalnym charakterze. Te raporty perspektywiczne są oparte na bieżących oczekiwaniach, szacunkach, prognozach i przewidywaniach dotyczących branży i rynków, na których działamy, oraz aktualnych przekonaniach i założeniach kierownictwa.

Stwierdzenia te można zidentyfikować za pomocą wyrażeń dotyczących przyszłości, w tym „oczekiwanie”, „oczekiwanie”, „planowanie”, „zaufanie”, „ocena”, „możliwość”, przewidywanie, ale nie tylko. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, lub w sposób dorozumiany różnią się od oświadczeń ujawnionych lub przekonujących, takie jak czynniki określone w dokumentach Spółki składanych w Komisji Papierów Wartościowych i Giełd Przyszli inwestorzy są ostrzegani, aby nie przechowywać tych informacji do dnia publikacji, taka perspektywa. nie przyjmie żadnego obowiązku do publicznej aktualizacji jakichkolwiek oświadczeń perspektywicznych w wyniku nowych informacji.powodu, przyszłych wydarzeń lub w inny sposób.