24 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Skrytykowała brak występu w Rolling Loud California

Skrytykowała brak występu w Rolling Loud California

Podczas występu Rolling Loud California Ye i Ty Dolla $ign stali przez godzinę na scenie bez mikrofonów, słuchając nagranej wcześniej muzyki do swojej piosenki. Orły Album odtwarza się w tle. Wielu fanów było zdezorientowanych, ponieważ oficjalne ogłoszenie o późnym występie nie było szczegółowe, ale twierdzili, że „Orły będą główną gwiazdą nowego czwartkowego wieczoru”. Ten post został już usunięty, ale większość fanów spodziewała się występu, a nie imprezy z odsłuchami – zwłaszcza jeśli został sprzedany bywalcom festiwali jako headliner.

Ye pojawił się w swojej charakterystycznej masce hokejowej i zdawał się wędrować po scenie, tak jak to robi podczas godzinnych imprez odsłuchowych, podczas których odtwarzany jest jego album. Po „wystąpieniu”, jeśli można to tak nazwać, duet opuścił scenę, zostawiając jedynie DJ-a, który zagrał kilka z najlepszych piosenek Ye w jego karierze. Obaj później bronili swojego występu w Rolling Loud w wywiadzie dla Big Boy TV, mówiąc: „To wciąż lepsze niż programy innych ludzi z mikrofonem”. Duet twierdzi, że samo „show” było efektem oświetlenia i dymu, który publiczność widziała na scenie. Mocno wierzą, że ludzie przyjdą na przedstawienie tylko dla „doświadczenia”.

Opcja rezygnacji z występu spotkała się z krytyką w mediach społecznościowych, którzy nazwali ją „oszustwem”. różnorodny W rozmowie z osobami bliskimi występu powiedział, że festiwal również „oczekiwał bardziej tradycyjnego występu… a nawet przygotował dla zespołu specjalną scenę z okrągłym zestawem oświetleniowym”. Ci, którzy kupili bilety „tylko na czwartek” na trzydniowy festiwal, byli mocno rozczarowani. Stało się to po tym, jak wielu fanów festiwali skrytykowało Rolling Loud za przywrócenie ich na pierwsze miejsce z powodu jego wcześniejszych antysemickich wypowiedzi. Program miał podobny format do niedawnych publicznych przesłuchań związanych z albumem, podczas których Ye i Ty Dolla $ign wyszli na scenę, nie występując. Oboje mieli na sobie ciemne ubrania i bluzy z kapturem i wyszli natychmiast po odtworzeniu albumu. Poniżej możesz przeczytać, co napisali niektórzy fani.

READ  David Beckham pozwał Marka Wahlberga na 10 milionów dolarów w związku z jego umową trenerską z F45