25 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sirianni daje nadzieję, że Goedert powróci szybciej, niż oczekiwano – NBC Sports Philadelphia

Sirianni daje nadzieję, że Goedert powróci szybciej, niż oczekiwano – NBC Sports Philadelphia

Eagles nie umieścili Dallasa Goederta w rezerwie kontuzjowanych. To wydaje się ważne.

To samo powiedział w sobotę główny trener Nick Sirianni.

„Wiążemy duże nadzieje z powrotem Dallas” – powiedział Sirianni. „Ponownie nie wiem kiedy. Myślę, że to niesprawiedliwe wobec Dallas. Ale tak, jest powód, dla którego nie ma go jeszcze w programie IR”.

Sugeruje to, że Orły wierzą, że Goedert może wrócić w ciągu najbliższych czterech tygodni. Jeśli Orły wystawią Goederta na IR, będzie on zmuszony opuścić kolejne cztery mecze.

Jednak obecnie wydaje się, że 28-letni Goedert może wrócić w ciągu najbliższego miesiąca po złamaniu przedramienia, którego doznał 5 listopada w meczu z Cowboys.

Ponieważ Goedert złamał rękę przed pożegnaniem, miał dodatkowy tydzień na leczenie, którego nie mógł nadrobić podczas IR, co zmusiło cię do opuszczenia co najmniej czterech Gry, Nie cztery tygodnie.

Dla przypomnienia, oto podsumowanie czterech kolejnych meczów Orłów:

20 listopada: Tydzień 11 w Chiefs

26 listopada: Tydzień 12 a rachunki

3 grudnia: Tydzień 13 vs. 49ers

10 grudnia: Tydzień 14 w Cowboys

Nie ma gwarancji, że Goedert powróci w ciągu czterech meczów, ale biorąc pod uwagę jego znaczenie w ataku, warto spróbować. Nawet gdyby istniało, powiedzmy, 25% szans, że Goedert powróci na jeden z tych trudnych, bardzo ważnych meczów rozgrywanych na początku grudnia przeciwko 49ers i Cowboys, warto byłoby wywalczyć sobie miejsce w składzie przez następny miesiąc. Goedert jest bardzo ważną częścią tego przestępstwa.

W międzyczasie Orły będą pozbawione Goederta i będą musiały polegać na kilku innych zawodnikach, aby wypełnić lukę. W końcówce Jack Stoll, Grant Calcaterra i Albert Okwuegbunam zostaną zepchnięci na szczyt wykresu głębokości. Jednak Orły będą również polegać na swoich przyjmujących i biegających obrońcach, aby przejąć kontrolę nad niektórymi celami, które w innym przypadku trafiłyby do Goederta w grze podań.

READ  Ivan Kulyak: Rosyjska gimnastyczka skrytykowana za szokujące zachowanie

Choć statystyki Goederta w tym sezonie nie są spektakularne, gra on dobrze. W dziewięciu meczach Goedert zanotował 38 chwytów na odległość 410 jardów i dwa przyłożenia, a także był siłą blokującą w grze z biegiem.

W tym tygodniu Goedert był widzem podczas treningów.

Subskrybuj Eagle Eye, gdziekolwiek otrzymujesz podcasty:
Podcast Apple | Muzyka z Youtube | Spotify | szew | Sztuka19 | RSS | Obejrzyj na YouTube