15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shiloh Jolie naciskała na swojego prawnika, aby zrezygnował ze stanowiska Pitta, jednocześnie obwiniając matkę Angelinę Jolie za pogłębienie rozłamu między nastolatką a Bradem.

Shiloh Jolie naciskała na swojego prawnika, aby zrezygnował ze stanowiska Pitta, jednocześnie obwiniając matkę Angelinę Jolie za pogłębienie rozłamu między nastolatką a Bradem.

Córka Brada Pitta, Shiloh, zatrudniła i opłaciła własnego prawnika, gdy w dniu swoich 18. urodzin złożyła wniosek o wycofanie nazwiska Pitta.

Źródła rodzinne potwierdzają, że Shiloh, która 27 maja skończyła 18 lat, całkowicie podjęła decyzję o usunięciu słowa „Pitt” ze swojego pseudonimu Jolie-Pitt.

„Shiloh zatrudniła własnego prawnika i sama za niego zapłaciła, więc Angie nie wie i nie może wypowiadać się w jej imieniu” – podało źródło zbliżone do sprawy.

„Ale jeśli pytasz, czy ma to związek z historią molestowania lub łamania praw ofiar Shiloh, to tak, to część tego”.

Shiloh Jolie, na zdjęciu w 2021 r., zapłaciła za zmianę nazwiska z Shiloh Jolie-Pitt w związku z trwającą rozłąką z ojcem, Bradem Pittem.

Dokumenty potrzebne do zmiany nazwiska Shiloh złożono w poniedziałek, gdy ukończyła ona 18 lat, czyli najwcześniej, jak mogła to zrobić samodzielnie.

Odkrycie, za które Shiloh sobie zapłaciła, sugeruje, że paskudny spór między byłymi małżonkami Bradem Pittem (60 l.) i Angeliną Jolie (48 l.) może nadal trwać w formie działań prawnych ze strony sześciorga dzieci, które para kiedyś dzieliła.

W zeszłym miesiącu w magazynach supermarketów pojawiły się sugestie, że Shiloh planuje jak najszybciej zamieszkać z ojcem. Inne historie sugerowały, że gwiazda filmowa Pitt „miała nadzieję” na pojednanie z nią teraz, gdy była już dorosła.

Ale tak naprawdę nie wydaje się, aby istniała jakakolwiek możliwość pogodzenia się z dziećmi po niechlubnej i spornej bitwie prywatnego odrzutowca w 2016 roku.

Z raportu FBI na temat zdarzenia opublikowanego w 2022 roku wynika, że ​​Jolie oskarżyła Pitta o napaść fizyczną podczas podróży do Kalifornii.

Oskarżyła byłego męża o trzymanie jej za głowę i ramiona i potrząsanie nią, podczas gdy ona krzyczała: „Należysz do tej rodziny”.

W raporcie oskarżono także Brada o czterokrotne uderzenie w dach samolotu, warczenie na swoje dzieci i oblewanie Angeliną piwem.

Brad został także oskarżony o atak na jedno z dzieci pary w samolocie, ale policja Los Angeles oczyściła go później z wszelkich zarzutów.

Toczyły się długie spory o opiekę nad dzieckiem, które ostatecznie zakończyły się zwycięstwem Pitta, któremu w 2021 r. przyznano opiekę w stosunku 50 do 50, zanim została ona unieważniona w postępowaniu odwoławczym.

Sędzia wkroczył i powiedział Angelinie, że nie powinna podsłuchiwać jego rozmów telefonicznych z dziećmi. Sędzia zarządził także „terapię zjednoczeniową” dla Pitta i dzieci.

Aktor stworzył dla Shiloh skatepark w swoim domu, a ostatnio studio artystyczne, aby odzwierciedlić ich wspólne zainteresowania sztuką.

Wysłał samochody i ochronę, aby przetransportowały dzieci z jej domu do jego, gdy miała miejsce wyznaczona wizyta w przedszkolu. Niestety, nic ich nie zbliżyło do siebie.

Angelina Jolie, na zdjęciu z kwietnia 2024 r., została oskarżona o pogłębienie rozłamu między córką a byłym mężem

Angelina Jolie, na zdjęciu z kwietnia 2024 r., została oskarżona o pogłębienie rozłamu między córką a byłym mężem

W rzeczywistości syn Pax powiedział w poście na Instagramie z 2016 r., że czworo młodszych dzieci – w tym Shiloh – „drżały ze strachu w jego obecności”. Dwóch starszych w tym momencie już nie chciało się z nim widzieć.

W obecnej sytuacji dzieci – Maddox (22 l.), Pax (20 l.), Zahara (19 l.), Shiloh (18 l.) oraz Knox i Vivienne (15 l.) tworzą z jego byłą żoną zgrany siedmioosobowy gang.

W zeszłym roku Jolie określiła ich jako „najbliższych ludzi w moim życiu, moich najlepszych przyjaciół”. Musieliśmy się leczyć. Są rzeczy, z których musimy się wyleczyć.

Chociaż Shiloh wielokrotnie spacerowała po czerwonych dywanach ze swoją słynną aktorką matką, ani ona, ani jej rodzeństwo nie zrobili tego samego dla Brada. Często powtarza, jaki jest dumny z Shiloh, ale najwyraźniej nie jest to odwzajemnione.

READ  Oscary 2024: Al Pacino wyjaśnia dziwne ogłoszenie w kategorii Najlepszy film

„To skutek alienacji rodziców i ogromny smutek w jego życiu” – powiedziano mi. „Minęły lata, gdy Angelina powtarzała te same kłamstwa na temat Brada, a prawda jest taka, że ​​odebrała mu dzieci, co Brada denerwuje”. Dba o nich wszystkich. To niszczycielskie.

Bycie ojcem było dla niego bardzo ważne. Może teraz założyć rodzinę ze swoją poważną dziewczyną Ines de Ramon, która obecnie z nim mieszka. Ona ma 31 lat, a on 60

Shiloh, kreatywna dusza, która od kilku lat występuje pod pseudonimem John, jest studentką tańca. Przemawiając podczas premiery swojego filmu Bullet Train w 2022 r., Brad powiedział o jej osiągnięciach: „Tak, łzy napływają do oczu”. „Jestem tutaj Pan Lewonogi”. Mimo całej tej dumy, pomimo lat wizyt w żłobku, spotykamy się tylko z odmową.

Zahara, studentka Spelman College w Atlancie, nie używa już imienia Pete. Tej wiosny Vivienne współpracowała z Angeliną przy musicalu The Outsiders w Nowym Jorku i w serialu jest określana po prostu jako „Vivienne Jolie”. Maddox i Pax otwarcie nienawidzą swojego ojca, ponieważ od lat nie używali imienia Pitt. Wygląda na to, że został całkowicie odcięty.