15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Priyanka Chopra odpowiada na publiczne przeprosiny Rosie O’Donnell

Priyanka Chopra odpowiada na publiczne przeprosiny Rosie O’Donnell

Priyanka Chopra zażądała „szacunku”, kiedy przez pomyłkę wezwała do publicznych przeprosin od Rosie O’Donnell Myślałem, że Deepak Chopra był jej ojcem.

„Nigdy nie brałem siebie na poważnie, myśląc, że wszyscy będą wiedzieć, kim jestem lub jaka jest moja firma. Ale jeśli chcę publicznie przeprosić za bardzo żenujące prywatne spotkanie, myślę, że najlepiej spędzić czas na szukaniu mojego nazwiska w Google, zanim to zrobi, a nawet bezpośrednio spróbuje Communicate, napisała absolwentka Quantico w oświadczeniu opublikowanym w jej relacji na Instagramie w środę.

„Wszyscy zasługujemy na szacunek za naszą wyjątkową osobowość i nie nazywamy się „ktoś” lub „żoną”, w szczególności w szczerych przeprosinach” – kontynuowała. „Jeśli nauczymy się szanować nasze różnice w realny sposób, świat, w którym wychowujemy nasze dzieci, będzie niesamowity”.

W ostatecznym ciosie Priyanka dodała: „Uwaga – jak powiedziałem wcześniej, nie wszystkie Chopra to [sic] Jest związana z wielkim Deepakiem, jak nie każdy Smith [sic] Związany z legendą Willem Smithem.”

Zrzut ekranu z wypowiedzią Priyanki Chopry w odpowiedzi na Rosie O'Donnell.
Chopra odpowiedziała na przeprosiny O’Donnell w swoim poście na Instagramie w środę.
Priyankachobra / Instagram

59-letnia O’Donnell została upomniana przez internautów na początku tego tygodnia po tym, jak powiedziała, że ​​75-letnia Deepak była ojcem Priyanki podczas poprzedniej trasy koncertowej z byłą gwiazdą Bollywood (39 lat) i jej mężem Nickiem Jonasem w Nobu Malibu.

Powiedziałem: „Hej, Nick Jonas. Byłeś świetny w „Królestwie” i „Witaj, [Priyanka]. Znam twojego ojca. Powiedziała: „Tak? Kim jest mój tata? Pamiętasz O’Donnell, jestem jak Deepak W filmie TikTok. Ona na to: „Nie, a Chopra to popularne imię. „…Czułem się taki zakłopotany.”

Były współprowadzący „Widok” powiedział: „Przepraszam Nicka Jonasa i żonę Chopry, również przepraszam”.

Deepak Chopra przemawia na scenie.
Deepak Chopra jest urodzonym w Indiach autorem i zwolennikiem medycyny alternatywnej.
Bloomberg przez Getty Images

Podobnie jak Priyanka, wielu internautów sprzeciwiało się przeprosinom O’Donnell, krytykując ją za to, że nie wymienia aktorki po imieniu.

Były gospodarz talk-show przeprosił go po tym, jak skrytykował go za błąd.

READ  Szczęśliwe znalezisko na aukcji pozwala zidentyfikować mężczyznę z okładki „Led Zeppelin IV”.

„Ludzie myśleli, że była niegrzeczna. Nie była niegrzeczna. To było po prostu niezręczne. Jestem pewien, że ma tego dość. Jestem pewien, że nie jestem jedyny. Według komentarzy, wiele osób tak myślało też, ale najwyraźniej jest bardzo znaną i bardziej znaną aktorką niż on. Jak ludzie to mówili. Więc jestem pewien, że początkowo brzmiało to dla niej dziwnie” – powiedział O’Donnell.

Nick Jonas i Priyanka Chopra na czerwonym dywanie.
Priyanka i Nick Jonas są małżeństwem od 2018 roku.
Bank zdjęć NBCU za pośrednictwem Getty Images

Dodała: „W każdym razie Priyanka to jej imię. Priyanka. Mam nadzieję, że mówię to poprawnie. Chcę tylko przeprosić ją i wszystkich, którzy uważają, że to naprawdę nieodpowiednie dla mnie. Przepraszam, czasami tak robię. Zrobiłem to w Nobu”.

Ojciec Priyanki, dr Ashok Chopra, zmarł w czerwcu 2013 roku. W międzyczasie Deepak ma dwoje dzieci, które nie są Priyanką. Jego dzieci to 50-letnia pisarka Mallika Chopra i 47-letnia reżyserka Gotham Chopra.