15 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shell wprowadza na rynek pierwsze roboty stacji paliw w Europie

BellaBot i KettyBot to nowe dodatki do obsługi klienta firmy we Wrześni.


Shell wdrożył dwa roboty dla swojej stacji paliw we Wrześni w Polsce. BellaBot i KettyBot nawiązały współpracę z istniejącym personelem na miejscu, aby zapewnić usługi przyjazne dla klienta i poprawić jakość sprzedaży detalicznej. Według firmy jest to pierwsza sprawa tocząca się przed sądem w Europie.

„Po raz kolejny w tym roku jako Shell Polska wprowadzamy pionierskie rozwiązanie na polski rynek, tym razem w kontekście oferty pozapaliwowej. To wyjątkowa oferta.

Oba roboty są wyposażone w czujniki 3D i nową modułową obudowę, która umożliwia natychmiastową reakcję na potencjalne przeszkody w ciągu 0,5 sekundy. BellaBot skupia się na dostarczaniu produktów zamówionych przez klientów bezpośrednio do ich stolika.

„Do tej pory przedmioty zamówione w strefie Bistro stacji we Wrześni były odbierane osobiście przez klientów, a kampanie reklamowe wyświetlały się na monitorach LCD. Jestem bardzo dumny z tego, że mój zespół odnosi dalsze sukcesy. O innowacjach w naszej ofercie” – dodał Kielak-Łokietek.

BellaBot może kontaktować się z klientami przy stole, aby poinformować ich o zamówieniach i numerze stolika za pomocą komunikatów głosowych i zachęcić ich do podnoszenia jedzenia za pomocą latarek na tacy. Dostępne są również multimodalne funkcje komunikacji głosowej, świetlnej i dotykowej AI. Jest przeznaczony do dostarczania czterech zamówień jednocześnie, zatrzymywania się pod dowolnym kątem i wyjścia, gdy tylko zostanie wykryta przeszkoda.

Dla KettyBot jego głównym obszarem pracy jest obszar wylotowy stacji Shell we Wrześni. Urządzenie ma za zadanie witać klientów, informować o aktualnych kampaniach reklamowych oraz zachęcać do korzystania z części cateringowej.

powiązana zawartość

Omówić

READ  Polska trasa autobusowa do Helu kończy się na punkcie widokowym 666