8 czerwca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Shaq o kontuzji Anthony’ego Davisa, śmieje się z Barkleyem: „Nie nabijam się z nikogo”

Basketball Hall of Fame i analityk TNT, Shaquille O’Neal, powiedział, że nie kpił z gwiazdy Lakers, Anthony’ego Davisa, który pozostawił kontuzję meczu 5, ale O’Neal dodał, że „wyssał to” i grał przez kontuzje w ważnych meczach swojej kariery. Oto, co musisz wiedzieć:

  • O’Neal i współanalityk Charles Barkley spotkali się z krytyką za śmiech z postgame show TNT podczas dyskusji na temat odejścia Davisa z meczu 5 Lakers z Golden State z powodu kontuzji głowy.
  • Davis uderzył łokciem w twarz środkowego Warriors Kevona Looneya w czwartej kwarcie i został wciągnięty do szatni na wózku inwalidzkim. źródła zespołu powiedział sportowiec Zakręciło mu się w głowie odrywając się od ziemi.
  • Jeśli chodzi o śmiech, O’Neill powiedział: „Nie miało znaczenia, z czego się śmialiśmy. Ja się śmieję z (Barkleya), on się ze mnie śmieje. Nie zamierzam się w to zagłębiać”.

Co powiedział O’Neill

O tym, czy nabijał się z kontuzji Davisa, O’Neal powiedział: „Nie nabijam się z nikogo, to nie jest to, co robię. Ale wiem, że nie powstrzymasz mnie przed graniem w tę grę 6.

O’Neal, lat 51, dodał, że nie pozwoli, by kontuzja powstrzymała go od meczu, który Lakers rozegrali w środę wieczorem i ponownie będą gospodarzami w piątek.

„Widzisz, dlaczego tak śmiesznie chodzę?” — powiedział O’Neill. „Ponieważ to ssałem. Widzisz, dlaczego moje palce u nóg się nie zginają? Ponieważ to ssałem. „

Czterokrotny mistrz NBA i były MVP O’Neal przeszedł na emeryturę w 2011 roku po 19 latach kariery w sześciu zespołach, w tym w Lakers.

opowieść w tle

Komentarz O’Neala pojawił się w czwartek podczas otwarcia „Compaq Court” w Shaquille O’Neal Boys and Girls Club w hrabstwie Henry, na południe od Atlanty.

Davis uniknął protokołu wstrząsu mózgu i prawdopodobnie zagra w Game 6, – powiedział w czwartek trener Lakers, Darvin Hamm.

READ  Wezwał Garena Dorana do Red Sox

lektura obowiązkowa

(Zdjęcie: Catalina Fragoso/NBAE za pośrednictwem Getty Images)