21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sfrustrowany Travis Kelce zderza się z Andym Reidem

Sfrustrowany Travis Kelce zderza się z Andym Reidem

LAS VEGAS (AP) – Travis Kelce przywiózł sprzęt AGD, który obiecał swojej dziewczynie Taylor Swift.

Zespół Kansas City Chiefs zakończył mecz dziewięcioma przyjęciami na odległość 93 jardów, w tym kluczowym chwytem w dogrywce, co pomogło Chiefs wygrać drugą z rzędu. moc W niedzielny wieczór zwyciężył 25-22 z San Francisco 49ers.

Jedna akcja po przyjęciu Kelce'a postawiła Chiefs na linii 3 jardów, Patrick Mahomes znalazł Mecole Hardman Sam w strefie końcowej zwycięskiego niszczyciela czołgów, pomagając Kelce dotrzymać obietnicy, jednocześnie eliminując Swifta i wszystkich w jej skrzydle W świątecznym szaleństwie.

„Nie mam wątpliwości” – powiedział Kelsey. „Mamy najlepszego rozgrywającego w lidze, najlepszą linię ataku w lidze, mamy największą determinację ze wszystkich drużyn w NFL i wszystko to widzieliście dziś wieczorem.

„Myślę, że w tym momencie biorę to za oczywistość, ale wiem, że w każdym meczu, w którym kiedykolwiek grałem, bez względu na wynik i bez względu na to, ile czasu pozostało do końca, ten facet ma magię w swojej drużynie. Prawa ręka .”

Któregoś wieczoru, po tym jak w zeszłym tygodniu Swift odebrała swoją czwartą w karierze nagrodę Grammy w kategorii album roku, Kelsey powiedział jej, że „będzie musiał dotrzymać mojej części umowy i przynieść do domu trochę sprzętu”.

Swift przeleciał pół świata Aby obserwować swojego chłopakaktóry również powiedział podczas poniedziałkowego wieczoru otwarcia tygodnia Super Bowl: „Chcę tego bardziej niż kiedykolwiek w życiu”.

Po meczu Kelce powiedział, że zamierza osiągnąć kolejny kamień milowy.

„Zamierzam po prostu iść dalej i cieszyć się tym i wszystkim, co się właśnie wydarzyło” – powiedział. „To szansa, która zdarza się raz w życiu i mogłem jej doświadczyć już trzy razy. Za każdym razem jest coraz słodsza.

„Wiesz, że naszym celem zawsze było zdobycie wszystkich trzech bramek. Ale nie moglibyśmy tu dotrzeć bez zdobycia tych dwóch bramek, osiągając ten cel przez cały rok”.

READ  Packers QB Rodgers odniósł porażkę z Eagles w trzeciej kwarcie

Po tym meczu atmosfera w drużynie Kelce uległa zdecydowanej zmianie Andy Reid był zszokowany w drugiej kwarcie odrzucił 65-letniego trenera Kansas City o kilka kroków po tym, jak jego kolega z drużyny Isiah Pacheco wpadł w czerwoną strefę.

Kelsey podbiegł do Reida i nakrzyczał na niego po zamieszaniu.

– Widziałeś to? – powiedział Kelsey. „Potrzymam to między nami, chyba że mój mikrofon powie światu. Mówiłam mu tylko, jak bardzo go kocham.”

Reed powiedział, że Kelce chciał po prostu być na boisku. „Nie ma nikogo lepszego od niego” – powiedział Reed. „To dzieciak, który lubi rywalizację. Uwielbia się bawić. Dzięki niemu czuję się młodo. Ale moja równowaga jest fatalna”.

Był to drugi incydent poboczny z udziałem Kelce i Reeda w tym sezonie. Podczas meczu przeciwko Raiders w Boże Narodzenie wściekły Kelce uniósł hełm na linii bocznej, a kiedy członek personelu próbował ustawić go z powrotem na ciasnym końcu, aby mógł wejść na boisko, Reid chwycił hełm i odmówił oddania to w górę. Zwróc to.

___

AP NFL: https://apnews.com/hub/nfl