26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Seria „Diabeł w Białym Mieście” nie rozwija się już w Hulu – Variety

Seria „Diabeł w Białym Mieście” nie rozwija się już w Hulu – Variety

Seria Diabeł w Białym Mieście nie posuwa się już naprzód w Huluróżnorodny uczyć się.

Serial został pierwotnie zamówiony w Streamer w sierpniu 2022 r., Po tym, jak został tam pierwotnie opracowany w 2019 r. W momencie zamówienia Keanu Reeves miał zagrać jedną z głównych ról z Toddem Fieldem na pokładzie jako reżyser.

Ale, różnorodny WYŁĄCZNIE poinformował, że Field odpadł z programu w październiku, podobnie jak Reeves. Według źródeł, Reeves zapisał się do serialu częściowo ze względu na zaangażowanie Fielda, ale opuścił serial, gdy tylko to zrobił.

Według osoby zaznajomionej z sytuacją, planowane jest wprowadzenie projektu na inne rynki.

Zgodnie z oficjalną fabułą, serial opowiada „prawdziwą historię Daniela H. Burnhama, wymagającego, ale wizjonerskiego architekta, który ściga się, by zapisać się w historii dzięki Wystawie Światowej w Chicago w 1893 r., oraz dr H. Holmesa, pierwszego nowoczesnego seryjnego mordercy w Ameryce i człowiek stojący za „Castle Niesławne„ morderstwo zbudowane w cieniu serialu ”. Reeves został dołączony do roli Burnhama, podczas gdy nie potwierdzono żadnego oficjalnego castingu na Holmesa.

Serial oparty na książce Erica Larsona pod tym samym tytułem miał długą drogę na ekran. Leonardo DiCaprio i jego zespół, Appian Way Productions, nabyli prawa w 2010 roku, planując zaadaptować go jako film z nim w roli Holmesa. Martin Scorsese dołączył do reżysera w 2015 roku, a Billy Ray miał napisać scenariusz. Został po raz pierwszy opracowany w Hollywood przez Toma Cruise’a i Paulę Wagner za pośrednictwem szyldu Cruise / Wagner w ramach umowy z Paramount, ale opcja wygasła w 2004 roku. Paramount nabył prawa do filmu w 2007 roku i przerobił go z producentami Michaelem Shamberg i Stacy Sher.

Scorsese, Rick Yorn, DiCaprio i Jennifer Davison z Appian Way dołączają jako producenci wykonawczy wraz z Cher, Samem Shawem i Markiem Lafferty. Shaw ma zaadaptować książkę na ekran i pełnić rolę showrunnera i producenta wykonawczego, a Lila Byock jest także producentem. Miał być wyprodukowany przez ABC Signature we współpracy z Paramount Television Studios.

READ  Folie À Deux data premiery jesień 2024 - termin