20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Sean Payton: Ofensywa Broncos „nie jest wystarczająco dobra”

Sean Payton: Ofensywa Broncos „nie jest wystarczająco dobra”

W miarę jak Broncos zbliżają się do końca swojego pierwszego sezonu z Seanem Paytonem w roli głównego trenera, oczy i uszy wszystkich skupią się na pytaniu, czy zespół zatrzyma rozgrywającego Russella Wilsona do marca 2024 r., kiedy to kolejny transfer wart 37 milionów dolarów będzie w pełni gwarantowany.

Wilsona Unikaj pytania O swojej przyszłości po wigilijnej porażce z Patriots. Choć we wtorek dziennikarze nie zapytali Paytona o tę kwestię bezpośrednio, pytanie o konsekwencję przestępstwa wywołało reakcję, którą można uznać za złowieszcza.

„Kiedy patrzymy na niektóre z tych rzeczy, często okazuje się, że są to problemy, które sami sobie stwarzamy” – powiedział Payton. „Trzeba to uporządkować. Taka jest komunikacja. Być może konieczne będzie ograniczenie tego – czy nie jest go za dużo? W tej chwili w wielu kwestiach ofensywnych jesteśmy przeciętni lub poniżej średniej, a to nie jest wystarczająco dobre. „

Ponieważ Wilson jest słomką mieszającą drinka, problemem jest fakt, że napój nie jest mieszany w sposób zadowalający głównego barmana. Tym bardziej, że pozostały już tylko dwie szanse na „posprzątanie”.

„Myślę, że ciągłym krokiem jest zrozumienie, jak nie przegrywać meczów, zanim nauczysz się, jak je wygrywać” – powiedział później Payton. „Dwie trzecie meczów, które oglądamy w każdy weekend, zostaje przegranych, zanim zostaną wygrane. Wciąż uczymy się tego na własnej skórze.

Tylko Payton wie, kto jego zdaniem jest za to odpowiedzialny. Ale znowu rozgrywający to facet, który wszystko załatwia. W tej chwili skupiamy się na zwycięstwie w ostatnim meczu sezonu u siebie z Chargers, a następnie martwieniu się, czy uda im się przejść do play-offów.

„Nie zagraliśmy dobrze u siebie, a przynajmniej zgodnie z oczekiwaniami fanów Broncos, a z mojego doświadczenia wynika, że ​​graliśmy u siebie” – powiedział Payton.

READ  Mural na stadionie mistrzostw świata obchodzony przez pracowników migrujących. Gdy zaczęły się rozgrywki, było już po wszystkim.

Plany zespołu dotyczące Wilsona będą prawdopodobnie znane dopiero po sezonie. Jeśli jednak Broncos przegrają u siebie z Chargers i zostaną wyeliminowani przed wizytą w 18. tygodniu meczu z Raiders, natychmiast pojawia się pytanie, czy Payton zdecyduje się dać Jarrettowi Stidhamowi szansę zobaczenia, co potrafi w ataku. Niezależnie od wyjaśnienia, można to zinterpretować jako posunięcie mające na celu zapewnienie, że Wilson nie przepuści ostatniego meczu z powodu kontuzji, która uniemożliwiłaby drużynie Broncos zerwanie kontraktu Wilsona przed kolejnym turniejem Jackets wartym 37 milionów dolarów.

Dokładnie to samo zrobili Raiders w zeszłym roku z Derekiem Carrem – dając Stidhamowi szansę rozegrania dwóch ostatnich meczów w roku i zachowując zdolność Raiders do dokonywania zmian na pozycji, która leży w sercu każdego ataku w NFL.