21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samuel L Jackson staje się wirusowy dzięki swojej reakcji po utracie Tony’ego

Samuel L Jackson staje się wirusowy dzięki swojej reakcji po utracie Tony’ego

Nagrody

12 czerwca 2023 | 08:30

Samuel L. Jackson może nie wygrał Tony’ego, ale jego twarz po przegranej podbiła internet.

74-letni aktor był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora w roli głównej w sztuce podczas 76. dorocznej ceremonii rozdania nagród Tony za rolę w filmie „Lekcja gry na pianinie” w reżyserii jego żony, LaTanyi Richardson.

Ale kiedy Jackson przegrał z Brandonem Uranowitzem – który wygrał za rolę w „Leopoldstadt” – widzowie zauważyli niezbyt radosną reakcję Jacksona.

Aktor „Pulp Fiction” wydawał się zawiedziony i zrobił wrażenie — a fani szybko zamienili jego reakcję w internetowy mem.

Samuel L. Jackson nie ma dobrej twarzy poza zwycięzcą. Jestem pewien, że jego przewracanie oczami byłoby memem, jedna osoba ma rację i oczekuj.

„Twarz Samuela L. Jacksona zwraca na mnie uwagę nie bez powodu” i jeszcze jeden dodany Ze śmiejącym się emotikonem.


Najwyraźniej sfrustrowany po przegranej z Brandonem Uranowitzem, nominowany do Tony’ego Samuel L. Jackson wyglądał, jakby trochę przegrywał.
CBS

Samuel L. Jackson był nominowany do nagrody dla najlepszego aktora w roli głównej w sztuce podczas 76. dorocznej ceremonii rozdania nagród Tony za rolę w filmie „Lekcja gry na pianinie”.
CBS

Jedna osoba porównanie Prawdziwa twarz Jacksona w twarz fikcyjnej postaci Marvela: „Samuel L. Jackson wyglądał jak Nick Fury po tym, jak zdał sobie sprawę, że nie wygrał swojej klasy”.

Ktoś powiedział: „Samuel Jackson nie wyglądał na szczęśliwego”. książkidodając śmiejącą się emotikonę.

„Oglądając nagrodę Tonysa i SLJ No Featured Actor Award za lekcję gry na pianinie. Można powiedzieć, że był rozczarowany”, inny wskazany.


Samuel L. Jackson (u góry po lewej) przegrał z Brandonem Uranowitzem (u góry po prawej), który wygrał za rolę w „Leopoldstadt”.

Podczas gdy jego rozczarowana twarz jest teraz oficjalnie memem, niektórzy fani również sympatyzowali z aktorem.

Ktoś napisał: „Ooooo Samuel L. Jackson”.

„Samuel Jackson przegrał, naprawdę nienawidzę tego tutaj” – dodał inny komentarz.


Brandon Uranowitz odbiera nagrodę dla najlepszego aktora w roli głównej za film „Leopoldstadt” podczas 76. dorocznej ceremonii rozdania nagród Tony w niedzielę, 11 czerwca 2023 r.
Charles Sykes/Invision/AP

Uranowitz, lat 36, był jednym z pierwszych wielkich zwycięzców wieczoru, a nagrodą było jego pierwsze zwycięstwo w Tony i czwarta nominacja.

Żartował, że „syndrom oszusta wybucha” podczas jego emocjonalnego przemówienia, w którym mówił o antysemityzmie i „fałszywej obietnicy integracji” – dwóch tematach, które poruszył Leopoldstadt.

READ  Blake Lively musi podziękować za zdjęcia pułapek pragnienia zrobione przez męża Ryana Reynoldsa


Załaduj więcej…
https://nypost.com/2023/06/12/samuel-l-jackson-goes-viral-for-his-reaction-after-losing-tony/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL