30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samuel L. Jackson komentuje anty-Marvelowe komentarze Quentina Tarantino – Deadline

Samuel L. Jackson komentuje anty-Marvelowe komentarze Quentina Tarantino – Deadline

Samuela L. Jacksona Na Komentarze Quentina Tarantino Odnośnie aktorów zaangażowanych w podziwiać Filmy, które są przyćmione przez postacie, które przedstawiają.

„Potrzeba aktora, aby być tymi konkretnymi postaciami” – powiedział Jackson. widok Zapytany o uwagi Tarantino. „A oznaką sławy filmowej zawsze było: Jakie są tyłki na siedzeniach? O czym my mówimy?”

Aktor pracował z Tarantino w przeszłości przy takich filmach jak m.in Pulp Fiction (1994), Jackiem Brownem (1997) i Django Unchained (2012). Jackson jest również częścią Marvel Cinematic Universe, gdzie po raz pierwszy pojawił się w Człowiek z żelaza (1998) jako Nick Fury. Później wielokrotnie wcielał się w swoją rolę w filmach takich jak Kapitan Ameryka: Pierwsze starciei wółi Avengers: Wojna bez granici Avengers: Koniec gryi Kapitan Marveli Spider-Man daleko od domu I następny rok Cuda.

Dodał: „Więc nie jest dla mnie zbyt kontrowersyjny fakt, że ci aktorzy są najwyraźniej gwiazdami filmowymi”. Jak wiecie, Chadwick Boseman jest Czarną Panterą. Nie możesz temu zaprzeczyć. I jest gwiazdą filmową”.

Tarantino wygłosił kontrowersyjne oświadczenie podczas swojego występu w podcaście 2 niedźwiedzie, 1 jaskinia Mówi: „Część Marvel of Hollywood… Masz wszystkich tych aktorów, którzy stali się sławni grając te postacie. Ale oni nie są gwiazdami filmowymi. Prawda? Kapitan Ameryka jest gwiazdą. Albo Thor jest gwiazdą. To znaczy, Nie jestem pierwszą osobą, która to mówi. Myślę, że zostało to powiedziane milion razy… Ale wiesz, te postacie z franczyzy stają się gwiazdami ”.

Shang Chi Simu Liu był jednym z aktorów Marvela, który… Wycofałem ocenę Tarantino.

Obejrzyj wywiad z Jacksonem na widok W filmie zamieszczonym poniżej.

READ  Ernie Hudson skacze, aby zrestartować NBC Quantum Leap