18 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Samsung oferuje bezpłatną wymianę ekranu w telefonach Galaxy z problemem zielonej linii

Samsung oferuje bezpłatną wymianę ekranu w telefonach Galaxy z problemem zielonej linii

Nadwozie Harley Maranan/Android

lira turecka; dr

  • Samsung zapewnia użytkownikom Galaxy bezpłatną, jednorazową wymianę ekranu w telefonach dotkniętych niesławnym problemem zielonej linii.
  • Obecnie funkcja wymiany jest dostępna tylko w Indiach na wybranych telefonach Galaxy.
  • Termin skorzystania z oferty upływa 30 kwietnia 2024 roku.

Mówi się, że Samsung India oferuje jednorazową bezpłatną wymianę ekranu użytkownikom, którzy mają określone telefony Galaxy, w których występuje problem z zieloną linią.

Ostatnio coraz częściej pojawiają się doniesienia o pojawianiu się zielonej linii na telefonach Samsung. Otrzymaliśmy także kilka e-maili od naszych czytelników, na których na flagowych telefonach Galaxy znajdują się zielone linie. Nie jest to jednak kwestia nowa. Znaleźliśmy skargi na Reddicie pochodzące z zeszłego roku. Niedawno użytkownicy serii Galaxy S21 zgłosili, że po aktualizacji oprogramowania na ich urządzeniach pojawia się zielona linia.

Wygląda na to, że Samsung zauważył ten problem, przynajmniej w jednym kraju. W Indiach firma Samsung oferuje obecnie bezpłatną wymianę ekranu w telefonach Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy Note 20 i Galaxy S22, w których występuje problem z zieloną linią. Jednakże zasady wymiany firmy Samsung dotyczą tylko tych urządzeń, jeśli zostały zakupione w ciągu ostatnich trzech lat.

Samsung India oferuje bezpłatną jednorazową wymianę ekranu w wybranych modelach (w ciągu 3 lat od zakupu), w przypadku których występuje problem z zieloną linią, nawet jeśli wygasła gwarancja!

Dotyczy modeli:
•Seria S20
•Uwaga 20/Ultra
•Seria S21 (z wyjątkiem FE)
•S22 Ultra (SM-S908E)

Chociaż telefony objęte promocją i objęte promocją niekoniecznie muszą być objęte gwarancją, aby uzyskać bezpłatną wymianę ekranu, istnieje termin, w którym można ubiegać się o świadczenia. Użytkownicy, którzy na swoich telefonach Galaxy mają zielone linie, mają czas do 30 kwietnia 2024 roku na umówienie się na wizytę w serwisie Samsung i skorzystanie z oferty. Firma bezpłatnie wymieni także baterię wraz z zupełnie nowym wyświetlaczem.

READ  Deweloper Forspoken twierdzi, że 1-sekundowe ładowanie gry jest teraz tymczasową rzeczywistością na PC

Skontaktowaliśmy się z firmą Samsung, aby sprawdzić, czy nowe zasady bezpłatnej wymiany ekranu będą miały zastosowanie również do użytkowników telefonów Galaxy borykających się z problemem zielonej linii w regionach innych niż Indie. Zapytaliśmy również firmę, czy ma jakieś obejścia dla urządzeń, w przypadku których występuje problem z zieloną linią, które nie kwalifikują się do bezpłatnej wymiany. Jeśli otrzymamy odpowiedź, zaktualizujemy ten artykuł o oficjalne informacje od Samsunga.