12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rzut Astrosa nie połączył żadnego ciosu w meczu 4 przeciwko Velezowi, przejdź do historii po świetnym starcie Cristiana Javiera

Rzut Astrosa nie połączył żadnego ciosu w meczu 4 przeciwko Velezowi, przejdź do historii po świetnym starcie Cristiana Javiera

Houston Astros – prowadzony przez debiutanta Christiana Jaffera – zajął drugie miejsce w historii Mistrzostw Świata. Javier i trzech miotaczy pomocy połączyli siły, aby opróżnić Philadelphia Phillies w meczu 4 w środowy wieczór 5:0, ciągnąc Houston do serii w historyczny sposób.

Gra „nie-nie” dołącza do doskonałej gry Don Larsena z 1956 r. Jankesi z nowego yorku W tradycji mistrzostw świata. To trzeci sezon bez hitów i pojawia się na tym samym polu, co drugi: Roy Halladay’s NLDS no-no dla Phillies w 2010 roku.

Niezwykle spokojny 25-letni zawodnik Astros, Javier, wykonał sześć niespiesznych biegów, aby pomóc Houstonowi uspokoić tłum w Filadelfii i odbił się od wyczerpującego meczu 3, trafiając dziewiątkę i dwukrotnie biegnąc. Po 97 rzutach menadżer Dusty Baker uścisnął mu rękę i odwrócił się w stronę wieszaka. Brian AbroA Rafael Monteiro A Ryan Presley Ustaw każdą połówkę, aby zamknąć. Ogólnie rzecz biorąc, Astros osiągnął 14 Phillies i wycofał się z 18 odpowiednio między spacerami w rundach trzeciej i dziewiątej.

Javier zakończy swój pierwszy pełny sezon jako debiutant w Major League wpisując się do księgi rekordów jako autor najdłuższej passy świata poza Larsen Perfecto.

zaćmienie Atlanta Braves Bowler Ian Anderson, który przeszedł pięć rund bez pozwolenia na uderzenie w swój trzeci mecz o mistrzostwo świata w 2021 roku przeciwko Astros. Dzielny Bullpen W końcu pozwolił na pierwsze uderzenie, które doprowadziło do nokautu z ósmej.

To też nie był przypadek. Javier rzucił siedem czystych ramek, aby rozpocząć mecz krzyżowy z Yankees na początku tego sezonu i pozwolił na najniższy wskaźnik trafień w drugiej połowie baseballu wśród początkujących strzelców.

Phillies byli również ofiarami połączonego procesu zakazu bicia na początku tego roku, ponieważ New York Mets przegrali w kwietniu.

Wielki przełom sprawił, że był to dobry początek, Javier jest nazywany „El Reptile” – gad – ponieważ na początku jego kariery trenerzy uważali go za zimnokrwistego., deskryptor wydaje się teraz szczególnie trafny. Oswoił Team Phillies – który zbombardował Lance McCullers Jr. Pewnej nocy w trzecim meczu wygrywa – głównie z jego Fastball. Ubija go wysoko w okolicy, tworząc wrażenie, że się unosi. Potem bawi się kłującym slajdem i od czasu do czasu zginaną piłką. Z 97 rzutów, które Javier wykonał w meczu 4, 70 było szybkich.

READ  Koncesje MLB wyjaśniły: w jaki sposób zrzut płac Aniołów może zmienić wyścig proporczyków

Wykres boiska autorstwa Christiana Javiera dla początkujących Astros przeciwko Phillies na World Series 4. (Dzięki uprzejmości Baseball Savant)

Tabela rzutów dla początkujących Christian Javier Astros przeciwko Phillies na World Series 4. (Dzięki uprzejmości Baseball Savant)

Wszystkie biegi Houston odbyły się w piątej rundzie. Ścigali pisarza Phillies Aaron Nola Ubita trzy single z rzędu. Kiedy przybył gwiazdor pomocy Veleza, Jose Alvarado, utonął Jordania Alvarez Jeździć w pierwszej rundzie, to Alex Bergman a następnie podwójny RBI.

Zwycięstwo Astros zapewnia powrót serii do Houston, co wymagałoby co najmniej sześciu meczów, aby wyłonić mistrza. Jednak piąty mecz nadal odbędzie się w Filadelfii. Zaczyna się w czwartek wieczorem o 20:00 czasu wschodniego na FOX.

Jak my się tu znaleźliśmy? Śledź wszystko, co musisz wiedzieć o Mistrzostwach Świata: