25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryanair rozpoczyna sprzedaż za 15 funtów do Hiszpanii, Portugalii, Łotwy i Polski w ramach umów z marca 2023 r

Ryanair rozpoczyna sprzedaż za 15 funtów do Hiszpanii, Portugalii, Łotwy i Polski w ramach umów z marca 2023 r

Ryanair to najnowsza linia lotnicza oferująca zniżki na bilety w jedną stronę, ponieważ uruchamia serię lotów z międzynarodowego lotniska w Newcastle za mniej niż 20 funtów. Jego obniżka ceny daje szansę podróżowania po Europie przed sezonowymi podwyżkami cen.

W marcu pasażerowie mogą polecieć z lotniska w Newcastle na Łotwę, do Polski, Hiszpanii i Portugalii za jedyne 15,99 GBP. Te same trasy mogą kosztować pasażerów do 300 funtów w jedną stronę podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych lub wakacji letnich.

Ryanair jest dobrze znaną tanią linią lotniczą, ponieważ pasażerowie często mogą znaleźć bilety za mniej niż 10 GBP w jedną stronę w zależności od daty, jednak popularne święta i dni ustawowo wolne od pracy zazwyczaj podnoszą ceny. Zaokrągliliśmy najtańsze oferty z Newcastle, w tym najtańsze daty, w których podróżni mogą zapłacić.

Czytaj więcej: Najlepsze oferty wakacji na lotnisku w Newcastle w marcu 2023 r

Pochodzi z Gran Canarii, IN Wyspy Kanaryjskie Marzec jest popularnym kierunkiem ze względu na całoroczną ciepłą pogodę i plaże. Najtańszy lot w marcu spada do 17,99 GBP w środę 29 marca, a loty powrotne można znaleźć od 22 GBP za kilka dni później. Łączna cena biletu powrotnego w wysokości 39 GBP to o 400 GBP więcej niż bilet powrotny na przełomie lipca i sierpnia (ponad 400 GBP na osobę).

Tanie loty z Newcastle Gdańsk w Polsce15,99 GBP za bilet w niedzielę, 12 marca lub 19 marca. Loty kosztują ponad 1 funta Ryga na Łotwie Przedstawiono marcowe oferty od 16,99 GBP w jedną stronę w dniu 9 marca. Loty powrotne są jeszcze tańsze, a pasażerowie wracający z Łotwy płacą 15 GBP w jedną stronę, co daje łącznie 32,98 GBP za osobę dorosłą.

Wyspa Parma de Mallorca, poza Hiszpanią, oferując loty od 19,99 GBP w jedną stronę. To jedno z „droższych” miejsc na wyprzedaży, ale średni zwrot w wysokości 40 funtów jest znacznie tańszy w porównaniu z cenami szczytowymi. Loty w obie strony pod koniec sierpnia kosztują obecnie ponad 350 GBP za osobę dorosłą.

READ  Finance w celu usunięcia tokenów prywatności we Francji, Włoszech, Hiszpanii i Polsce


Wowcher obniża ceny bagażu

Zdobycie odpowiedniego bagażu na następną podróż może być trudne, zwłaszcza jeśli próbujesz uniknąć dodatkowych opłat za bagaż podręczny w liniach lotniczych lub uzyskać walizkę do odprawy.

Witryna z ofertami Wowcher obniżyła ceny Bagaż z twardą skorupą, Oferuje pasażerom ponad 30% zniżki. 20-calowa walizka Hard Shell 4 Spinner Wheel kosztuje teraz 28,99 GBP zamiast 42,99 GBP, 24-calowa walizka kosztuje teraz 37,99 GBP, a 28-calowa 57,99 GBP.

To nie pierwsza oferta podróży z witryny z ofertami, często kojarzona z tajemniczymi ofertami wakacyjnymi za 99 GBP, w których ciekawi podróżnicy płacą ustaloną cenę za niespodziewane miejsce docelowe. Możesz zobaczyć wszystkie oferty podróży na Wowcher, Tutaj.

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, z których możemy otrzymać prowizję od każdej wygenerowanej przez nas sprzedaży. Ucz się więcej

Ryanair zaczął obniżać ceny biletów na trzy majowe dni świąteczne, od których dostępne będą loty 29,99 GBP W czasie, gdy ceny rosną z powodu zwiększonego popytu.

Czytaj dalej: