25 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ryan Jensen z Buccaneers obawiał się, że dozna poważnej kontuzji kolana po uderzeniu buggy podczas treningu.

Ryan Jensen z Buccaneers obawiał się, że dozna poważnej kontuzji kolana po uderzeniu buggy podczas treningu.

Obrazy Getty

Bukanie z Tampa Bay Centrum Pro Bowl Ryan Jensen został przeniesiony z boiska podczas zgrupowania w czwartek. Trener Buccaneers Todd Bowles ujawnił podczas konferencji prasowej, że Jensen doznał kontuzji kolana, ale nie wdawał się w szczegóły. Jensen nadal przechodzi testy w celu określenia stopnia urazu, ale Sieć NFL Zgłoś, że obawia się, że ma poważną kontuzję. Tymczasem źródło podało ESPN To „nie wygląda dobrze”.

Byki nie miały zbyt wielu informacji o kontuzji. „Jedyne, co teraz wiem, to to, że upadł na kolano”, zanim dodał, że gdy poznają powagę obrażeń, „odejdą stamtąd”.

Pete Briscoe z CBS Sports donosi, że Jensen rzucił hełm z frustracji po upadku.

Jeśli kontuzja ostatecznie okaże się tak poważna, jak się obawiano, a Jensen marnuje czas, byłaby to ogromna strata dla faulowanego pomocnika Toma Brady’ego.

31-latek podpisał trzy lata, 39 milionów dolarów przedłużenia kontraktu z Buccaneers poza sezonem. Jest z Bucs od 2018 roku i w sezonie 2020 pomógł im wygrać Super Bowl na ich własnym stadionie.

Zrobił swój pierwszy Pro Bowl w 2021 roku, co pozwoliło mu mieć tylko dwa worki w sezonie zasadniczym i pomogło Bucs dotrzeć do play-offów, gdzie zostali znokautowani przez ostatecznego mistrza Super Bowl. barany.

Tampa Bay jest faworytem NFC (+750, według Caesars Sportsbook), aby walczyć o kolejny Super Bowl dzięki powrocie Brady’ego, po jego bardzo krótkiej 40-dniowej emeryturze z NFL.

Stephen Oh z SportsLine przewiduje, że jeśli Jensen opuści sezon, obniży to aspiracje Tampa Bay do Super Bowl z 11,8% do 8,7%.

READ  Giannis Antetokounmpo Bucks unika poważnej kontuzji nadgarstka, powróci, gdy opuchlizna ustąpi: źródła