26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Round Up: Trwają recenzje Steam Deck Valve – jak to wygląda w porównaniu do Switcha?

Round Up: Trwają recenzje Steam Deck Valve – jak to wygląda w porównaniu do Switcha?

zdjęcie: zawór

Nowy laptop do gier Valve może być talią Steam Pogoń za zupełnie inną publicznością Ale wciąż rysuje wiele porównań do Nintendo Switcha.

Produkt końcowy jest teraz w rękach wielu sklepów z technologiami i grami wideo, więc jaki jest ostateczny werdykt i jak wygląda w porównaniu z hybrydą Nintendo? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym nowym systemie – czytaj dalej! Zebraliśmy serię recenzji – wiele z nich odnosi się do hybryd Nintendo.

Zaczynając od recenzji Steam Deck przez żebrowanyOto próbka wypowiedzi redaktora naczelnego i współzałożyciela serwisu, Chrisa Blunta:

„Steam Deck świeci jak super potężny przełącznik… Naprawdę podobał mi się Steam Deck, kiedy traktowałem go jako potężny przełącznik Nintendo, a nie hybrydę laptopa”.

„…Uwielbiam Nintendo Switch, ponieważ sprawia, że ​​gry wideo są dostępne dla większej liczby osób niż kiedykolwiek wcześniej, pozwalając im z łatwością cieszyć się grami w dogodnym dla nich czasie, bez dodatkowej inwestycji czasu lub miejsca. Nie wymaga telewizora – cholera, bez pokoju Living Wanted i nadal uważam, że dla nowicjuszy i osób, które nie są zaznajomione z grami komputerowymi, konsola Nintendo pozostaje najlepszym punktem wyjścia do tego hobby.

„Ale dla ludzi, którzy mają już bibliotekę Steam lub chcą zanurzyć palce w wodach gier na PC, Steam Deck wydaje się uzasadnioną alternatywą. Opiera się na Switchu, aby grać wszędzie i wszędzie, ponieważ teraz gry i zapisywanie plików nie jest powiązane z konsolą Sterowanie Urządzenie działa w chmurze i podąża za mną wszędzie, gdzie mogę uzyskać dostęp do Steam — od Steam Deck po komputer do gier, laptop do pracy i gdziekolwiek indziej, w przyszłości.”

Urządzenia Toma Starszy redaktor Andrew E. Friedman przyznał urządzeniu cztery z pięciu gwiazdek i powiedział, co następuje:

„Jest pewna intymność w graniu w gry na Steam Deck, tak jak na Nintendo Switch. Jasne, mogę grać w gry na moim urządzeniu podłączonym do monitora lub telewizora. Ale czasami czuję się bardziej komfortowo zwinięty na kanapie pod koc z filiżanką herbaty w dłoni. Ta elastyczność zachęciła mnie do grania w niektóre gry, których inaczej bym nie próbował.”

Wes Fenlon z gry komputerowe Dał urządzeniu 85 punktów na 100 i powiedział, że jest to system, który pokochałby facet ze skóry:

„Steam Deck to przenośny system do gier, który może pokochać facet ze Leathermana. Najprawdopodobniej został zaprojektowany przez pracowników Leathermana z Valve, którzy zdecydowali, że laptop do gier będzie działał tylko wtedy, gdy będzie miał duży ekran, dużą gałkę analogową, gładziki , oraz dostęp do odpowiedniego pulpitu Linux pod przyjaznym interfejsem użytkownika. Problem, który zawsze miałem ze Leathermans (proszę się na mnie nie wściekać, chłopaki ze Leathermana) polega na tym, że mini-nożyczki i inne gadżety nigdy nie są tak dobre jak odpowiednie narzędzia, które zastępują. A Steam Deck nie jest odporny Całkowicie poza tym problemem Jacka of all-tras – po dwóch tygodniach z nim nie jest już zamiennikiem mojego komputera stacjonarnego lub przenośnego, takiego jak Nintendo Switch.”

Engadżet Starsza redaktorka Jessica Condit dała nowemu sprzętowi Valve 81 na 100 i chociaż uważa, że ​​porównania Switcha są „dość uczciwe”, to bardziej przypomina połączenie dwóch starszych urządzeń:

„Wiele osób porównuje Steam Deck do Switcha, co jest całkowicie sprawiedliwe, ale po spędzeniu ponad tygodnia z laptopem Valve, myślę, że jest lepsza analogia: Steam Deck to to, co dzieje się, gdy Vita i Wii U dostaną pijani na Linuksie i wstają na nogi. Razem duże dziecko.”

ten IGN Przegląd w toku autorstwa jego redaktora naczelnego, Setha J. Masseya, stwierdził, że:

„Wyświetlacz LCD Steam Deck działa przy 1200 x 800 przy 60 Hz i wygląda naprawdę dobrze. Nie mam żadnych skarg na rozdzielczość – przy tym rozmiarze ekranu maleje zwrot przy pakowaniu w dodatkowe piksele. Muszę powiedzieć, że powiedziałem: wyświetlacz OLED na najnowszym ręcznym ekranie w stylu Nintendo Switch rozpieszczał mnie, a Steam Deck nie do końca odpowiada żywiołowości i przejrzystości, jaką oferuje najnowsza aktualizacja Nintendo. Ale nadal jest całkiem fajnie, zwłaszcza jeśli nie cofasz się między to i ekran OLED. Podobnie jak Switch, obsługuje dotyk, dzięki czemu możesz łatwo poruszać się po menu, a nawet sterować niektórymi grami za pomocą szybkiego dotknięcia tutaj i przeciągnięcia tam”.

„… Ciekawie o tym pomyśleć, z zaledwie kilkoma akcesoriami [Steam Deck] Mógłby to być czyjś komputer, a to nie byłaby zła konfiguracja. Biorąc pod uwagę całą tę wszechstronność, dodatkowy koszt Switcha – który do dziś nie ma przeglądarki internetowej ani aplikacji Netflix – nie wydaje się nierozsądny. Brakuje w nim aparatu, więc nie można go używać do wideokonferencji, ale poza tym jest to przyzwoity mały komputer, który z łatwością radzi sobie z lekkimi codziennymi zadaniami, ale także gra w gry na poziomie, którego nie znajdziesz w innych urządzeniach w tej cenie . „

Więc proszę bardzo – kilka rzeczywistych recenzji Steam Deck Valve wraz z kilkoma porównaniami do Nintendo Switch. Jakie są wasze dotychczasowe przemyślenia na temat Steam Deck? Zamówiłeś już jeden? Czy widzisz to jako zamiennik dla swojego Nintendo Switcha? Zostaw swoje myśli poniżej.