26 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rosja wyeliminowała mieszane srebro w wolnej sztafecie, podczas gdy Polska zdobyła teraz brąz

2021 Mistrzostwa Europy na krótkim kursie w Len

  • wtorek, 2 listopada – niedziela, 7 listopada
  • Pałac wodny, Kazań Rosja
  • SCM (25m)
  • Wejścia
  • Wyniki

Jako interesujący zwrot w tych Mistrzostwach Europy na krótkich trasach w 2021 r. ogłoszono zmianę sceny na imprezę, która odbyła się wczoraj w Kazaniu.

Holandia zdobyła złoto w 1:28,93 sekundy w mieszanej serii 4x50m stylem dowolnym zeszłej nocy, podczas gdy Rosja i Włochy zdobyły srebrny medal z takim samym wynikiem 1:29,40.

Jednak dzisiaj Polska, która pierwotnie zajęła 4. miejsce w wyścigu Ligue Européenne de Natation (LEN), ogłosiła, że ​​zdobyli brąz z Włochami, teraz jedyną drużyną, która zdobyła srebrny medal.

Po otrzymaniu sprzeciwu ze strony Team Poland, sędzia zapoznał się z końcowymi wynikami sztafety mieszanej 4×50 m stylem dowolnym, która odbyła się w piątym dniu Mistrzostw Europy LEN w pływaniu na krótkim dystansie w Kazaniu.

Rosyjska sztafeta na torze 4 nie płynęła w określonej kolejności na liście startowej, co potwierdzono, że naruszyło zasady dotyczące zawodów sztafetowych. W rezultacie Rosja została zdyskwalifikowana z drugiego miejsca w konkursie.

Według najnowszych rankingów Polska (Pavel Jurassic, Zakub Majerski, Alyza Tkorsk i Kardashian Vasik) zdobyła brązowy medal.

Wstępne listy dla rosyjskiego przekaźnika zidentyfikowały następującą sekwencję: Vlad Morozov, Klemens Kolsnikow, Arena Surkowa I Maria Kamieniewa W tym momencie wyniki są nadal refleksyjne. Zwróciliśmy się do LEN, aby ustalić, którzy pływacy zostali zdyskwalifikowani z powodu zaburzeń.

Dla Polski wspomniana kombinacja Jurassic, Majerskiego, Thorza i Wasika przekroczyła łącznie granicę 1:29.46. Ta decyzja ustanowiła nowy rekord Polski, z następującymi dywizjami:

Jurajski – 21,33
Majorskiego – 21.03
Tchórz – 24.01
Wasik – 23.09

Tabela medali zaktualizowana po tej zmianie medalu wygląda teraz następująco:

READ  Korea Południowa prawdopodobnie skoncentruje się na dywersyfikacji eksportu obronności