15 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rodzina królewska obawia się porwania Harry’ego przez sektę psychoterapeutyczną

Rodzina królewska obawia się porwania Harry’ego przez sektę psychoterapeutyczną

Rodzina księcia Harry’ego uważa, że ​​został „porwany przez sektę psychoterapeutyczną” i jego żonę, Meghan Markle, zgodnie z raportem.

Harry przyznał we własnym notatki, „rezerwa” że od 2019 roku książę William obawia się, że jego brat jest poddawany „praniu mózgu” przez terapię – wywołując ostateczną bitwę w ich napiętym związku.

Teraz ma królewskie źródło powiedział The Independent To, że rodzina obawia się, że mogli go całkowicie stracić z powodu wierzeń podobnych do kultu, wyraźnie go obwinia Żona kalifornijskiej aktorkiMarkle.

Harry przyznał w swoim pamiętniku Spear, że książę William obawiał się, że jego brat został poddany „praniu mózgu” w wyniku leczenia.
Obrazy Getty’ego

„On i Meghan zostali porwani przez sektę psychiatryczną” – powiedziało źródło brytyjskiemu tabloidowi.

„W tych okolicznościach powrót jest dla niego niemożliwy” – powiedziało źródło.

Źródło powiedziało The Independent, że najbliższa rodzina Harry’ego, w tym ojciec króla Karola III i macocha, królowa Małżonka Camilla, czują się „uwięzieni”, ponieważ wiedzą, że wszystko, co powiedzą, zostanie teraz użyte przeciwko nim.

Królowa Elżbieta II, Meghan, księżna Sussex, książę Harry, książę Sussex, książę William, książę Cambridge i Katarzyna, księżna Cambridge oglądają setną rocznicę RAF z balkonu Pałacu Buckingham 10 lipca 2018 r. w Londynie, Anglia.
Królewskie źródło powiedział The Independent, że rodzina obawiała się utraty księcia Harry’ego z powodu wierzeń przypominających kult.
Obrazy Getty’ego

„Naprawdę nie mogą się zaręczyć, ponieważ cokolwiek powiedzą, zostanie udostępnione mediom. Niemożliwe jest prowadzenie rozmowy lub napisanie przemówienia z powodu ryzyka, że ​​wszystko, co powiedzą, zostanie upublicznione przez Harry’ego, potencjalnie dla jego własne dobro” – podało królewskie źródło.

„Nastąpiło całkowite załamanie zaufania”.

W „Włóczni” – pamiętniku oficjalnie wydanym we wtorek – Harry skarży się na swojego brata, 40-letniego spadkobiercę, który odmawia przyłączenia się do niego w walce. Jedna z sesji terapeutycznych.

„On i Meghan zostali porwani przez sektę psychiatryczną” – powiedziało źródło brytyjskiemu tabloidowi.
Obrazy Getty’ego

„Jego strategia była krystalicznie czysta: nie miałem racji, co oznacza, że ​​nie byłem mądry. Jakby całe moje zachowanie powinno zostać zakwestionowane” – napisał Harry – szczegółowo opisując, jak „zamieniło się to w kłótnię, rozciągającą się na ponad 72 godziny ”.

„Co jakiś czas zdawałem sobie sprawę, że moje najgorsze obawy się spełniły: po miesiącach terapii, po ciężkiej pracy, aby stać się bardziej świadomym, bardziej niezależnym, byłem obcy dla mojego starszego brata” – napisał Harry.

READ  Trumny królewskie, podobnie jak trumny królowej Elżbiety, wyłożone są ołowiem. Dlatego

„Nie może się już ze mną komunikować” – powiedział, wskazując, że walka doprowadziła do ostatecznej wymiany wiadomości tekstowych między dwoma braćmi.

rodzina królewska

Źródło powiedziało The Independent, że najbliższa rodzina Harry’ego również czuje się „uwięziona”, wiedząc, że cokolwiek powiedzą, zostanie teraz użyte przeciwko nim.


Brytyjski książę Harry Meghan Markle (po lewej) w kaplicy św. Jerzego w zamku Windsor na ślubie z brytyjskim księciem Harrym.

W „Włóczni” — pamiętniku, który został oficjalnie wydany we wtorek — Harry skarży się na swojego brata, 40-letniego spadkobiercę, i odmawia dołączenia do niego na sesji terapeutycznej.


reklamy

Książę Harry, książę Filip i książę William chłoną atmosferę podczas finału Pucharu Świata w Rugby 2015 pomiędzy Nową Zelandią a Australią na stadionie Twickenham.

„W tych okolicznościach powrót jest dla niego niemożliwy” – powiedziało źródło.


reklamy

„Zapamiętałem teksty. Nadal je mam” – napisał Harry, mówiąc, że napełniły go „smutkiem” i „zamieszaniem” – mimo że listy Williama mówiły mu, że „kocha go” i zrobi „wszystko, co będzie konieczne, aby mu pomóc. ”

Wcześniej Harry przyznał się również do podążania za swoim rzekomym bratem Powal go na ziemię „Dzwoni do mojego terapeuty” zamiast do żony.


Wewnątrz muszli wywiad z Harrym


Pałac Buckingham jak dotąd odmówił komentarza w sprawie książki Harry’ego lub wielu wywiadów telewizyjnych.

Najmłodszy syn króla twierdził w nim, że nawet po swoich rewelacjach i bolesnych oskarżeniach „chciałby z powrotem mojego ojca, chciałbym z powrotem mojego brata”.

Książę Harry, książę Sussex i Meghan, księżna Sussex odwiedzają lokalną rodzinę rolników.
Harry przyznał również, że po tym, jak jego brat powalił go na ziemię, „zadzwonił do mojego terapeuty” zamiast do żony.
Obrazy Getty’ego

Powiedział nawet Tomowi Bradby’emu z ITV, że „pojednanie” może odbić się echem na całym świecie.

„Może to jest szlachetne, może to naiwne, cokolwiek. Ale czuję w tym szczerość” – powiedział.

Książę uważa, że ​​może to nastąpić po przeprosinach. Jednak źródło The Independent potwierdziło: „Nie przeproszą, ponieważ nie uznają wersji wydarzeń Harry’ego”.