21 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Robert Downey Jr. nie wcieli się ponownie w rolę Iron Mana – Deadline

Robert Downey Jr. nie wcieli się ponownie w rolę Iron Mana – Deadline

Robert Downey Jr. zakończył swoją rolę Iron Mana w Marvel Cinematic Universe, a Kevin Feige powiedział, że postać ta nie powróci.

„Będziemy cenić tę chwilę i nigdy więcej jej nie dotykamy” – powiedziała Figi. Galeria próżności W profilu Downeya Jr. „Wszyscy ciężko pracowaliśmy przez wiele lat, aby to osiągnąć, i nigdy nie chcielibyśmy w żaden magiczny sposób tego cofnąć”.

Downey Jr. ostatni raz zagrał tę rolę w 2019 roku Avengers: Koniec gry Kiedy superbohater umarł. Fani MCU, którzy mają nadzieję w jakiś sposób ożywić Tony’ego Starka, mogą o tym zapomnieć.

Reżyser Joe Russo dodał: „Właściwie pożegnaliśmy się ze łzami w oczach ostatniego dnia zdjęć. Wszyscy byli bardzo poruszeni. Obiecaliśmy mu, że to ostatni raz, kiedy go do tego zmuszamy”.

Współreżyser Anthony Russo zauważył, że Downeyowi Jr. „trudno było” wypowiedzieć ostatnie zdanie jako superbohatera.

„Kiedy wrócił, kręciliśmy na scenie naprzeciwko miejsca, w którym przesłuchał Tony’ego Starka. Zatem jego ostatnia kwestia, gdy Tony Stark została nakręcona kilkaset metrów od pierwotnego przesłuchania, na które dostał tę rolę” – powiedział Anthony.

Downey Jr. był centrum MCU, ale Feige musiał walczyć, aby aktor obsadził go w roli Iron Mana.

„Stało się tak wyłącznie dlatego, że zarząd Marvela denerwował się koniecznością inwestowania w przyszłe filmy kogoś, kto w przeszłości miał problemy prawne” – powiedział Feige. „Nie byłam zbyt dobra – i nadal nie jestem zbyt dobra – w przyjmowaniu odpowiedzi „nie”. Ale nie biję się też w pierś, żeby postawić na swoim. Próbuję znaleźć sposób, aby pokazać innym, dlaczego powinniśmy pójść w pewnym kierunku. Stąd zrodził się pomysł screen-testu.

Downey Jr. ostatecznie dostał rolę Tony’ego Starka i zagra bohatera Marvela w 10 filmach MCU.

READ  Biuro Dunder Mifflin w centrum pozwu o naruszenie znaku towarowego przez NBCU - termin