12 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Taylor Swift „zakazuje Travisowi Kelce’owi wstępu do klubów ze striptizem” po tym, jak w tym sezonie założył T-shirt z baru dla dorosłych w Las Vegas na mecz Chiefs

Taylor Swift „zakazuje Travisowi Kelce’owi wstępu do klubów ze striptizem” po tym, jak w tym sezonie założył T-shirt z baru dla dorosłych w Las Vegas na mecz Chiefs

  • Według doniesień Taylor Swift bardzo dba o publiczny wizerunek swojego chłopaka Travisa Kelce’a
  • Tight end miał na sobie koszulkę klubu ze striptizem w listopadzie w Las Vegas
  • DailyMail.com dostarcza najnowsze międzynarodowe wiadomości sportowe

Z raportu wynika, że ​​Taylor Swift położyła kres obowiązkowi w swoim związku z Travisem Kelcem, a gwiazda NFL nie jest z tego powodu zbyt zadowolona.

Uciekający z drużyny Kansas City Chiefs znaleźli się w centrum uwagi w związku z jego związkiem z gwiazdą popu, a ona podobno obawiała się o jego publiczny wizerunek, zwłaszcza po tym, jak paradował pijany na paradzie Super Bowl.

Teraz, po sześciu miesiącach ich związku, piosenkarka podobno czuje, że jest w stanie ustalić pewne podstawowe zasady.

Uważa się, że Travis przestrzega większości zasad, ale niektóre z nich spowodowały, że przewrócił oczami.

Źródło podało, że jedna z nowych zasad Taylora zabrania zwycięzcy Super Bowl chodzenia do klubów ze striptizem, co jest dla niego „w porządku”, ale inne zasady zabraniają mu pokazywania się w towarzystwie fanek, co go denerwuje. Życie i styl.

Według doniesień Taylor Swift uregulowała swój związek z Travisem Kelcem
Travis Kelce został przyłapany w listopadzie w T-shircie popularnego klubu ze striptizem w Las Vegas
Kelce został sfotografowany, jak witał fanów na stadionie Allegiant po tym, jak Chiefs pokonali Raiders
Klub ze striptizem Crazy Horse 3 znajduje się 15 minut spacerem od stadionu Raiders

Piłkarz zdaje się rozumieć potrzebę i talent Taylor w kształtowaniu jej publicznego wizerunku wartego 1,1 miliarda dolarów, ale podobno czasami czuje potrzebę wyznaczenia granicy.

Dodał: „Nie jest zainteresowany graniem w wykalkulowaną grę medialną, jeśli ma to sprawić, że zastanowi się dwa razy nad każdym swoim ruchem”. „To nie w jego stylu” – dodaje źródło.

Kelce został przyłapany w listopadzie w koszulce popularnego klubu ze striptizem w Las Vegas, gdy wychodził ze stadionu Allegiant po zwycięstwie Chiefs nad Raiders.

Twardy koniec potrzebował chwili, aby przywitać się z fanami w drodze do wyjścia i jak zawsze zainteresowanie strojem, w jakim był ubrany chłopak Taylor Swift, było duże – biorąc pod uwagę jego zamiłowanie do mody.

Jego koszulka wzbudziła zdziwienie, ponieważ według postów jednego z fanów w mediach społecznościowych widniał na niej napis „Crazy Horse, Las Vegas” – czyli nazwa klubu ze striptizem w Sin City, Crazy Horse 3.

READ  Zainwestuj w odważne progresywne dziennikarstwo

DailyMail.Com zostało potwierdzone, że Kelce nie nosił go w ramach płatnego wsparcia – raczej był to jego wybór.

Taylor rzekomo spodziewa się także, że jej kochanek z NFL skontaktuje się z nią przez FaceTime, a nie napisze do niej SMS-a, podczas gdy ich udane kariery są rozdzielone. Nie jest to jednak reguła sama w sobie, a raczej podpowiedź lub prośba.

„Nie powiedziała tego publicznie, ale w tajemnicy chce zobaczyć, gdzie on jest i z kim”. „Taylor dobrze zna charaktery i obawia się, że niektórzy z jego kolegów z obsady okażą się sygnałami ostrzegawczymi” – twierdzi źródło.

Zwycięzca Super Bowl był w piątek na koncercie gwiazdy popu w Sydney w Australii

Mówi się, że 14-krotna zdobywczyni nagrody Grammy również ma rękę w ciasnej garderobie.

Travis jest znany ze swojego wyczucia mody, zwłaszcza jeśli chodzi o jego codzienne stroje. Jego występ w Super Bowl był planowany jeszcze zanim Chiefs zarezerwowali bilet do Las Vegas.

Mówi się jednak, że piosenkarz dał mu 500 000 dolarów dodatku na garderobę, aby poprawić swój wygląd dzięki „nieudanym projektantom”. Sam występ piosenkarki na Super Bowl kosztuje ponad 60 000 dolarów.

Źródło dodało: „Lubi, gdy podejmuje ryzyko w wyborze stylu, ale niektóre jego ubrania budziły wątpliwości”.

„Wszedł na zupełnie nowy poziom sławy, więc współpraca z nieudanymi projektantami to tylko część układu”. Taylor twierdzi, że tego nie zmienia, to ewolucja.

Źródło upierało się jednak, że ikona popu nie próbowała kontrolować swojego chłopaka z NFL, a raczej pomogła mu przyzwyczaić się do poziomu uwagi, jakiego nigdy wcześniej nie widział.

Ani ona, ani Travis nie mówią drugiej osobie, z kim mogą, a z kim nie mogą się spotykać, ponieważ byłoby to „zerwaniem umowy”.

Mówi się, że Taylor zachowuje się z miłości, próbując utrzymać publiczny wizerunek swojego kochanka w barach, a ona i Travis „zobowiązują się zrobić wszystko, co w ich mocy, aby wzmocnić ich związek”.

READ  aresztowanie aktora Josepha Gatta; Stosunek seksualny z domniemanym nieletnim – termin
Travis Kelce stwierdził, że nie musiał zbytnio zastanawiać się nad swoim strojem na Super Bowl
Kostium Kelseya został zaprojektowany przez Amiri
Gwiazda NFL zaplanowała nawet swój występ w Super Bowl, zanim drużyna Chiefs zarezerwowała bilet

Raport pojawia się po tym, jak Travis został niedawno okrzyknięty „czerwoną flagą” za swoje zachowanie podczas Super Bowl i po nim.

Został skrytykowany po tym, jak uśmiechał się do „głuchyego” selfie z policjantem przed restauracją w Kansas City, zaledwie kilka godzin po straszliwej strzelaninie podczas parady Chiefs’ Super Bowl.

Kelsey, którego widać z piwem w dłoni, uśmiechał się, wchodząc do restauracji i baru Granfalloon w wieczór po strzelaninie.

Według TMZ dołączył do innych członków obsady, którzy byli już w domu na kolacji zaledwie kilka godzin po chaotycznych scenach w mieście.

W końcu przekazał darowizny Taylora na stronie GoFundMe poświęconej rodzinie Lisy Lopez Galvan, która zginęła w strzelaninie.

Przekazał darowiznę w wysokości 50 000 dolarów na rzecz swojej organizacji charytatywnej Eighty-Seven & Running Foundation.

Przerażeni widzowie uciekali, gdy krótko po koncercie napastnicy otworzyli ogień
Pijany Kelce musiał zostać zatrzymany przez kolegów z drużyny Chiefs podczas parady Super Bowl
Kelsey ledwo mógł wydusić z siebie słowa, próbując poprowadzić wykonanie „Friends in Low Places”.
Kelsey prawie spadł na scenę
Koledzy z drużyny Chiefs trzymali go w pozycji pionowej

Wcześniej tego dnia pijany Kelce ledwo mógł mówić i stać, kiedy wszedł na scenę przed milionem fanów Chiefs na zakończenie występu zespołu.

Kelce po przejściu nad mikrofonem próbowała poprowadzić pijackie wykonanie przeboju Gartha Brooksa z 1990 roku „Friends In Low Places”.

Na początku piosenki zmienia jeden z tekstów Brooksa tak, aby był skierowany do San Francisco, śpiewając: „Postaw wszystko na moich korzeniach, pojawiłem się w butach, zrujnowałem sprawę Niners”.

Jednak po dniu spędzonym na imprezie w Kansas City wydawało się, że uroczystość odcisnęła piętno na Kelce'u, który miał trudności z wypowiedzeniem słów i dokończeniem reszty piosenki.

Tacy jak Mahomes i Chris Jones w pewnym momencie byli nawet zmuszeni wkroczyć i powstrzymać go przed upadkiem, zanim ostatecznie odebrali mikrofon zachwianemu koledze z drużyny.

Pierwsza „czerwona flaga” pojawiła się już podczas samego Super Bowl, kiedy Kelce eksplodował w przypływie wściekłości na stojącego na uboczu trenera Chiefs Reida.

Twardy koniec prawie powalił Reida podczas oszałamiającego upadku przy linii bocznej w Vegas
Kelce dostał apopleksji po tym, jak nie był używany podczas pierwszej połowy Super Bowl w Las Vegas

Gdy Swift oglądał mecz na stadionie Allegiant w Las Vegas, ostry gracz był wściekły, że nie przyjął piłki po zagraniu we wczesnych fazach meczu.

READ  Media Kevina Harta sprzedają 100 milionów dolarów w private equity

Po powrocie na ławkę rezerwowych Kelce stanął twarzą w twarz ze swoim 65-letnim trenerem, po czym kolega z drużyny szybko go odciągnął.

Kiedy zbliżał się z boku, kamery uchwyciły, jak Kelce szarżuje na trenera i uderza w niego, powodując, że chwilowo traci równowagę.

Kelce, lat 34, następnie chwycił trenera za ramię, gdy ten odwrócił się do niego twarzą, i ponownie na niego krzyknął, zanim inny zawodnik Chiefs, Jerrod McKinnon, odciągnął go.