5 lutego, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ring w końcu debiutuje z kamerą samochodową

W 2020 roku Ring ogłosił wydanie Kamera bezpieczeństwa do Twojego samochodu które łączą się z szerszym systemem bezpieczeństwa firmy. Teraz, krótko po planowanej dacie premiery w 2021 r., Ring jest odblokowywany Zamówienia na kamery samochodowe, najnowszy członek rodziny zabezpieczeń. Urządzenie jest dość małe, ale wystaje na wsporniku zamontowanym na desce rozdzielczej, aby nadać mu pożądaną wysokość.

Istnieją dwie kamery, jedna do monitorowania wnętrza, a druga skierowana w stronę przedniej szyby, aby uchwycić wszelkie wypadki warte ubezpieczenia. Jeśli przestraszysz czujniki systemu, odtworzy nagranie, ostrzegając Cię za pośrednictwem aplikacji Ring, aby pokazać, co się dzieje. Jak prawie każde inne urządzenie Ring jest wyposażone w mikrofon i głośnik, dzięki czemu możesz zobaczyć (i komunikować się) z każdym niechcianym gościem, który czai się w Twoim samochodzie.

Ponadto kamera samochodowa automatycznie rozpocznie nagrywanie, jeśli powiesz „Alexa, nagraj” i jest przeznaczona do robienia zdjęć postojów drogowych. (Co, gdy się nad tym zastanowić, wiele mówi o tym, jak mała jest firma Bliskie relacje z organami ścigania Pomyśl o bezpieczeństwie tego, co się stanie, gdy zatrzyma się ruch.) Urządzenie jest zasilane z akumulatora samochodowego, podłączone przez port OBD-II i do komunikacji będzie wykorzystywać Wi-Fi, chyba że wybierzesz LTE, opłacając abonament Ring Protect Go.

Ring dodał, że podobnie jak inne jego produkty, będziesz mieć możliwość aktywacji szyfrowania typu end-to-end i nie aktywuje nagrywania, chyba że jest włączone. Dodała, że ​​osłona prywatności pozwoli ci zablokować wewnętrzną kamerę i mikrofon po zamknięciu. Będzie dostępny w przedsprzedaży od dzisiaj, a wysyłka ma rozpocząć się w lutym, ale jest świetna zachęta, aby teraz kupić beczkę i nie czekać na sprzedaż detaliczną. kamera samochodowa Będzie sprzedawany za 250 USD, ale klienci, którzy zamówią w przedsprzedaży, mogą kupić swój za 250 USD. 200 $ —podczas gdy subskrypcja Protect Go zapewni zwrot 60 USD rocznie lub 6 USD miesięcznie.

READ  Epic Games zamienia setki tymczasowych testerów w pełnoprawnych pracowników z korzyściami

Wszystkie produkty polecane przez Engadget są wybierane przez nasz zespół redakcyjny, niezależnie od firmy macierzystej. Niektóre z naszych historii zawierają linki partnerskie. Jeśli kupisz coś za pośrednictwem jednego z tych linków, możemy otrzymać prowizję partnerską. Wszystkie ceny są aktualne w momencie publikacji.