6 października, 2022

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reprezentacja Waszyngtonu wybiera Elijaha Greena w MLB Draft

Reprezentacja Waszyngtonu wybiera Elijaha Greena w MLB Draft

Zawieszenie

Z piątym wyborem w MLB Draft, Washington Nationals wybrali rozgrywającego Elijaha Greena w niedzielę wieczorem, ponieważ drugi rok z rzędu został wybrany graczem roku w liceum. Następnie, z 45. wyborem w drugiej rundzie, dodali Jake’a Bennetta, leworęcznego miotacza z University of Oklahoma.

„Kiedy zdobędziesz tego rodzaju ludzi i zestaw umiejętności, z których my ich mamy, jesteśmy zachwyceni” – powiedział o Green Chris Klein, zastępca dyrektora generalnego Citizens odpowiedzialny za Amateur Scouts. „To znaczy, ten facet może być wpływową gwiazdą”.

18-latek z IMG Academy na Florydzie wyróżnia się swoim wzrostem — 6 stóp-4, 225 funtów — a także szybkością. Dwóch Skautów Narodowych, którzy wypowiadali się pod warunkiem zachowania anonimowości, ponieważ nie są upoważnieni do tego publicznie w drużynach przeciwnych, oczekuje się, że Green pozostanie w centrum ze względu na jego zasięg i silną rękę. Mimo to Klein spekulował, że prawdopodobnie przesunie się do punktu narożnego po starcie z pozycji w systemie narodowym. Green, praworęczny napastnik, wykazał się siłą na całej planszy i wzbudził niewielkie obawy dotyczące swoich dostosowań w przypadku nieodpowiednich rzutów. Ale przede wszystkim wciąż jest nastolatkiem, co oznacza, że ​​selekcja jest wyrazem wiary w swoją obietnicę i ogromnym przedsięwzięciem dla zespołu ds. rozwoju piłkarzy.

Był to najwyższy wybór w Nationals, odkąd po raz pierwszy wybrali Bryce’a Harpera w 2010 roku. Pod kierownictwem dyrektora generalnego Mike’a Rizzo, który przejął tę funkcję w 2009 roku, Green był piątym wyborem klubu w pierwszej dziesiątce, dołączając do Harpera, Stephena Strasbourga, Drew Storina i Anthony’ego Rendona. I tak jak ci przed nim, Zielony będzie ważną częścią odbudowy obywateli. Jest synem Erica Greena, Dwa razy napięty koniec z Pro BowlBył oddany do University of Miami.

„Możemy zrobić to w ten sam sposób”, powiedział Green, który porównał się do pstrąga Mike’a, ponieważ „możemy to zrobić w ten sam sposób”.

READ  Old Dominion zrobiło to ponownie w drugim wypadku Virginia Tech w ciągu czterech lat

„Po prostu czuję, że mogę być jednym z tych graczy, którzy mogą dotrzeć [majors] zatem.”

Juan Soto odrzuca 15-letnią ofertę w wysokości 440 milionów dolarów; Nats do rozważenia handlu

Wartość slotu dla piątego wyboru wynosi 6,49 miliona dolarów. Za 45. wybór to 1,73 miliona dolarów. Jeśli obywatele podpiszą Greena lub Bennetta, aby otrzymać premię wyższą niż ich wartości slotów, będą mieli mniej pieniędzy do rozdysponowania na pozostałych 18 wybranych. Odwrotnie dzieje się, jeśli ostateczna nagroda dla Greena lub Bennetta jest niższa. Całkowita nagroda w Waszyngtonie wynosi 11 007 900 $.

Bennett, 21-latek stojący na wysokości 6-6, był w 39. rundzie Nationals w 2019 roku, kiedy zdecydował się strzelić gola w Oklahomie. Jego Fastball, w komplecie z suwakiem i zmianą, jest w połowie lat 90-tych. The Nationals mają nadzieję na przynajmniej trochę przyspieszenia na początku jego kariery zawodowej. Pokochali strzelców z Oklahomy w ostatnich projektach, wyrwali Cady’ego Cavalliego (pierwsza runda w 2020 roku, teraz jest ich ulubionym) i Jake’a Irvine’a (czwarta runda w 2018 roku, teraz imponująca po operacji Tommy’ego Johna).

Podobnie jak Cavalli, Bennett uczęszczał do Bixby High niedaleko Tulsy, gdzie byli kolegami z drużyny przed wspólną grą w college’u. Jako student drugiego roku czerwonej koszulki w 2022 roku Bennett trafił 133 zawodniczki i przeszedł 22 w 117 biegach. Jego potężne dowództwo jest wymieniane w większości raportów harcerskich. Klein nazwał zmianę Bennetta „kartą telefoniczną”.

„W większości bardzo kontroluję szybką piłkę. Miałem dobrą jazdę” – powiedział Bennett w niedzielę wieczorem. „Jeśli chodzi o prędkość maksymalną, zmiana była zdecydowanie moim uczuciem. Czuję, że mogę to rzucić w jakikolwiek sposób. A potem, kiedy wszystko idzie dobrze, miksuję suwak jako rzut w lewo, obracam bardziej podkręconą piłkę i pokazuję ją, aby strzelcy ją szanowali.

READ  Spotkała opcję Dominica Smitha, aby pomóc Bullpen

Godziny temu Bennett i Greene Stali się najnowszymi członkami organizacji, Obywatele zakończyli pierwszą połowę z wynikiem 31-63Najgorszy rekord MLB. Pozwolenie na status franczyzy – i Rosnący potencjał, którym handluje Soto W tym miesiącu lub w najbliższej przyszłości – dodaj wagę do tego, co już czułeś, że jest późniejszym wyborem. Ale ponieważ Rizzo często obiecuje szybkie wznowienie gry, kilka ostatnich próbnych projektów powiązało Waszyngton z Kevinem Paradą, 20-letnim myśliwym z Georgia Tech, z piątym wyborem.

Logika polegała na tym, że Parada – lub sprawdzony morderca z college’u, taki jak on – lepiej służyłby pragnieniu zbudowania szybkiego konkurenta wokół Soto. Organizacja ma również dużą lukę hitter w ulepszonym, ale wciąż słabym systemie. Green wyróżniał się jako projekt bardziej niż jakikolwiek głośny hitter, który mierzył się z miotaczami I ligi przez dwa lub trzy lata.

Jednak Parada nigdy nie był na szczycie komisji projektowej zespołu. W końcu poszedł 11 do New York Mets. Przed wybraniem piątego miejsca obserwuj mieszkańców Baltimore Orioles wybiera Jackson Holiday short, Arizona Diamondbacks pokonują defensywnego Drew Jonesa, Texas Rangers pokonują melonika Kumara Ruckera i Pittsburgh Pirates defensywnego Termara Johnsona. Gdy Rangers wybrali Rockera, ku szokowi branży, Waszyngton skupił się na Johnson i Green, według kilku osób zaznajomionych z ich procesem myślowym.

Wtedy piraci w zasadzie dokonali wyboru. Greene był człowiekiem z Waszyngtonu.

Jeśli chodzi o graczy, Nationals lubią budować przez środek, używając łapaczy, krótkich postojów i rozgrywających. W zeszłym roku klub się zatrzymał Dom Brady’ego Z 11. wyborem zeszłego lata, dodał rozgrywającego Daylena Lile w drugiej rundzie i pozyskał łapacza Keiberta Ruiza, jednego z potencjalnych graczy, w umowie Trea Turner / Max Scherzer z Los Angeles Dodgers. 22-letni Luis Garcia bierze udział w głównych turniejach i stara się pozostać krótki, pozycja, którą klub podpisał, aby grać poza Republiką Dominikany w 2016 roku. Cristhian Vaquero Zdobądź ogromne bonusy.

READ  Hudson i Arenado kończą frustrację w wygranym 5:2 meczu Cardinals z San Diego | Kardynałowie św. Ludwika

Zielony to kolejny hit, w który wkładają dużo zapasów. Nie trzeba dodawać, że kluczowa będzie jego ewolucja.

„Elijah ma okazję być pięciopakiem na poziomie Major League” – powiedział Klein. „A kiedy mówię o pięciu narzędziach, mam na myśli pięć narzędzi powyżej średniej”.