4 maja, 2024

Relacje na żywo Hiszpania-Holandia: Hiszpania prowadzi 1:0 na PK

the Mistrzostwa Świata Kobiet 2023 Kontynuacja czwartku (w FOX i aplikacji FOX Sports), w której Hiszpania zmierzy się z Holandią w pierwszym meczu ćwierćfinałowym na stadionie regionalnym Wellington w Nowej Zelandii.

Hiszpania i Holandia zajmują odpowiednio 3. i 2. miejsce w naszym najnowszym rankingu mocarstw na Mistrzostwach Świata. W czwartkowym meczu wystąpią trzy ich ulubione Złote Buty – Hiszpania Jennifer Hermoso I Alba Redondowraz z Holandią Jill Roward – Podczas gdy holenderski bramkarz Daphne van Domselaar Nominowany do tegorocznej Złotej Rękawicy.

Hiszpanię prowadzi 25-letni kapitan Aetana Bonmatiktóra ma coś do udowodnienia w tym turnieju na drodze do zdobycia tytułu najlepszej zawodniczki na świecie.

To byłaby Holandia bez gwiazdorskiego pomocnika Daniel van de Donk, którzy odpadli w ćwierćfinale po zdobyciu drugiej żółtej kartki w turnieju w rundzie pucharowej przeciwko RPA. Jeśli gracze otrzymają dwie żółte kartki podczas dwóch różnych meczów przed tą rundą, zostaną automatycznie zawieszeni w kolejnym meczu swojej drużyny.

Śledź naszą relację na żywo poniżej!

Mecz Hiszpania – Holandia

81′: Hiszpania zdobywa bramkę z rzutu karnego

Recenzja asystenta sędziego wideo przyznała Hiszpanii rzut karny, a Maria Francesca Caldente Oliver uderzyła z lewego słupka, zdobywając pierwszy wynik w meczu.

73′: Wjazd nadal wzbroniony

Teresa Abelera miała zakwestionowany strzał dla Hiszpanii, ale Daphne van Doumselaar zdobyła szansę dla Holandii.

64′: Prawidłowe połączenie?

Obrońca Hiszpanii Irene Paredes Hernandez zdawał się popychać Holandię do przodu Lynneth Enid Fabienne Berenstein z tyłu, ponieważ ten ostatni był w drodze do oddania strzału, ale analiza VAR wykazała, że ​​nie było kary.

Kara Hiszpanii przeciwko Holandii została odrzucona po weryfikacji VAR

46′: Wow!

Esther Gonzalez prawie strzelił gola zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu drugiej połowy dla Hiszpanii.

READ  Real Madryt-Barcelona, ​​przedsezonowy sparing: Finałowy wynik 0-1, zwycięstwo Barcelony nad zabawnym El Clasico w Las Vegas

Pierwsza połowa: bez punktów

Hiszpania kontrolowała tempo w pierwszej połowie, oddając 11 strzałów (trzy na bramkę), w porównaniu do zaledwie jednego dla Holandii.

45 + 3′: kolejne ok

Strzał Uny Batley trafił na północ do siatki dla Hiszpanii.

42′: Kolejne zaprzeczenie

Kolejny strzał dla Hiszpanii oddała Esther Gonzalez, ale Holandię ponownie uratował bramkarz Dafne van Doumselaar.

38′: Gol Hiszpanii nie został uznany

I wydawało się, że pierwszą bramkę w meczu dla Hiszpanii zdobyła Esther Gonzalez po podaniu Alby Marii Redondo Ferrer, ale badanie wideo-asystenta sędziego potwierdziło spalonego.

34′: Pierwsza żółta kartka

Hiszpański obrońca Oihani Hernandez otrzymał pierwszą żółtą kartkę w meczu.

34′: To się nie wydarzyło

Ohan Hernandez uderzył z prawej strony dla Hiszpanii, ale holenderski bramkarz Daphne van Doumselaar przechytrzył uderzenie.

28′: Niezła próba

Esme Virginia Bruges uderzyła z lewej strony siatki, która wróciła na lewą stronę, ale wciąż była trochę za szeroko dla Holendrów.

22′: strzał w dziesiątkę

Esther Gonzalez oddała ryczący strzał dla Hiszpanii, ale został obroniony przez holenderską bramkarz Daphne van Doumselaar.

17′: Wiadomość mówi nie – dwa razy

Główka Alby Marii Redondo Ferrer odbiła się od lewego słupka, a odbicie również odbiło się od słupka. Następnie Aetana Bonmati Conca próbował oddać strzał, który przeszedł nad siatką, podczas gdy Hiszpania nadal forsowała rozkaz.

Hiszpania dwukrotnie trafiła w poprzeczkę przeciwko Holandii w 17 minut

4′: stracona szansa

Hiszpania prawie oddała pierwszy strzał, ale strzał z bliskiej odległości Esther Gonzalez poszedł daleko w prawo.

1′: Ruszamy!

przed meczem

ustawienie sceny

Ekipa World Cup Now oglądała mecz na żywo w mediach społecznościowych przed rozpoczęciem meczu.

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata Kobiet i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo Tutaj. Znajdź najnowsze wyniki Tutaj.

On podąża Śledź ulubione, aby spersonalizować swoje wrażenia z FOX Sports

Mistrzostwa Świata FIFA Kobiet

Hiszpania

Holandia

READ  Osiem wniosków z zdenerwowanego zwycięstwa Patriotów nad Bills w 7. tygodniu

Wydobądź więcej z Mistrzostw Świata FIFA Kobiet Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko