14 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Rekord wszechczasów: 7 gwiazd All-Star w Filadelfii i 4 wybranych miotaczy startowych – NBC Sports Philadelphia

Rekord wszechczasów: 7 gwiazd All-Star w Filadelfii i 4 wybranych miotaczy startowych – NBC Sports Philadelphia

ATLANTA – Czterech zawodników z Filadelfii dołączy do trzech zawodników startujących w Arlington w Teksasie, tworząc drużynę z siedmiogwiazdkowym rekordem.

Zack Wheeler, Ranger Suarez, Jeff Hoffman i Matt Strahome zostali wybrani na podstawie głosów graczy i biura komisarza do reprezentowania Ligi Narodowej w meczu All-Star Game, który odbędzie się 16 lipca.

Najprawdopodobniej Wheeler zostanie zastąpiony, gdyż zacznie grać we wtorek i niedzielę, czyli ostatnie mecze przed zawieszeniem.

Pozostała trójka dołączy do Bryce’a Harpera, Trei Turner i Aleca Bohma w Midsummer Classic.

„Jestem naprawdę dumny z tej grupy” – powiedział główny trener Rob Thompson. „Szef klubu stworzył naprawdę dobry skład. Jestem dumny z siedmiu chłopaków i powiedziałem im, że jeśli uda im się pozyskać zawodników, to tak. zasługuje na opuszczenie naszego klubu, będą musieli przyjąć do składu 40 zawodników.” „To największy skład w historii Filadelfii, w którym rozegrano 94 mecze All-Star, a to już coś mówi”.

W Filadelfii sześciu graczy zasługiwało na zwycięstwo: czterech, którym się to udało, Aaron Nola i Christopher Sanchez. Suarez, Wheeler i Sanchez zajęli pierwsze, trzecie i piąte miejsce w Lidze Narodowej pod względem średniej uzyskanej rundy. Nola zanotował 10 zwycięstw przy 4 porażkach ze stosunkiem 3,48 i pod względem liczby zwycięstw zajmuje trzecie miejsce w najważniejszych turniejach.

Hoffman zarobił dużo pieniędzy w ciągu ostatnich dwóch sezonów, stając się jednym z najbardziej niezawodnych praworęcznych zawodników rezerwowych w baseballu po swoich 30. urodzinach w swojej piątej innej organizacji. Wykonał osiem obron i miał średnią odbijania 1,21 z 47 strikeoutami i ośmioma runami zdobytymi w 37⅓ rundach. ERA Hoffmana w 92 meczach z Filadelfią wynosi 1,91. Jest ich jedynym znaczącym wolnym agentem po sezonie i oczekuje się, że sprowadzenie go z powrotem będzie priorytetem, mimo że może to kosztować 11–12 milionów dolarów rocznie.

Filadelfia dowiedziała się o tym wśród swoich zawodników wybranych do drużyny All-Star podczas spotkania przed meczem prowadzonego przez Thompsona.

READ  Zaktualizowane spojrzenie na to, co dodało FSU, czego nadal potrzebują i co dalej

„Bardzo się trząsłem i właściwie trochę czasu zajęło mi, zanim się uspokoiłem. Zadzwoniłem do żony i wszyscy byli bardzo szczęśliwi, że mogliśmy odwołać nasze plany wzięcia udziału w meczu All-Star i zamiast tego wyjść i zagrać w baseball” – powiedział Hoffman. .

„Nikt nie wie, ile razy takie rzeczy mogą się zdarzyć. Dlatego staram się żyć chwilą tak bardzo, jak to możliwe i cieszyć się nią. Jestem szczęśliwy, że moja czwórka dzieci i moja żona będą tam ze mną cieszcie się tym jako rodzina.”

To pierwszy wybór Suareza, Hoffmana i Strahome’a do drużyny All-Star. To druga selekcja Wheelera, który zarejestrował ostateczną selekcję Ligi Narodowej do Mistrzostw All-Star 2021.

„Wspaniale jest widzieć, jak ci goście odnoszą pierwsze zwycięstwo. Huff przeszedł świetną drogę, Strahom ciężko pracuje i staje się coraz lepszy, a Ranger w dalszym ciągu ciężko pracuje. Wspaniale jest widzieć, jak wszyscy ci goście po drodze poprawiają się” – powiedział Wheeler .

Strahome był prawie tak samo dominujący jak Hoffman z ERA na poziomie 1,59, 45 strikeoutami i czterema spacerami w 34 rundach. Wystąpił w 36 meczach, w tym w 32 nie tracąc żadnej bramki. Braves strzelili mu dwa gole w dniu otwarcia i od tego czasu jego średnia wyników wynosi 1,07.

Hoffman jest partnerem w rzucaniu, więc żaden z nich nie będzie musiał szukać innego miotacza podczas rozgrzewki.

„Prawdopodobnie jestem tam jedyny, który ma mojego prawdziwego partnera do polowań” – powiedział Hoffman. „To było świetne. Myślę, że jako pierwsi ogłoszono nazwisko Strahme, co znacznie mnie stresowało, gdy usłyszałem własne imię. Wiem, ile pracy, czasu i wysiłku trzeba w to włożyć. Jestem naprawdę szczęśliwy, że dobrze się przy tym bawimy.”.

Podobnie jak Hoffman, Strahome wybrał krętą ścieżkę kariery, dzięki której ten moment wydaje się jeszcze słodszy.

READ  Jak dzisiaj obejrzeć mecz Cleveland Browns vs. Pittsburgh Steelers w CBS

Przybył do Filadelfii przed 2023 rokiem jako skuteczny zawodnik, gdy był zdrowy, ale w sezonie 2020–22 rozegrał zaledwie 72 rundy. W 2017 r. zerwał ścięgno lewej rzepki i od tego czasu, aż do podpisania kontraktu z Filadelfią, każdą zimę spędzał na wzmacnianiu kolana. zamiast rygorystycznych przygotowań do następnego sezonu.

W Phillies osiągnął zupełnie nowy poziom.

„To Filadelfia. Energia” – powiedział. „Każdego dnia wygrywanie jest wszystkim… Jeszcze nie zdałem sobie z tego sprawy”.

Ocena występów Suareza w dwóch ostatnich meczach wzrosła z 1,83 do 2,58, a on zażartował: „Po tych dwóch meczach nie sądzę” – zapytany w sobotni wieczór, czy sądzi, że nadal będzie w drużynie.

Wiedział jednak, że tam będzie, ponieważ poprzednia praca była niesamowita.

„Nie podchodziłem do tego poważnie i też się nie martwiłem. Po to pracujesz w trakcie sezonu, a poza nim, pracujesz, aby osiągnąć ten cel” – powiedział Suarez.

Do Suareza dołączy jego żona, sześcioletnia córka i trzyletni syn, którzy po raz pierwszy zobaczyli go osobiście w Citizens Bank Park w weekend z okazji Dnia Ojca. Podróż z Wenezueli do Stanów Zjednoczonych nie jest łatwa, a Rangera – zawodnika wielkiej ligi – widzieli tylko z daleka w telewizji.

„To wszystko było częścią mojego planu” – zażartował. „Przyjechali w tym roku, ponieważ wiedzieli, że dostanę się do drużyny All-Star. Wszystko idzie zgodnie z planem.

„Nie, jestem bardzo szczęśliwy, że mam ich tutaj podczas mojej pierwszej selekcji w drużynie All-Star i jestem pewien, że damy z siebie wszystko, aby osiągnąć jak najlepszy wynik”.