30 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Reakcja Jeremy’ego Stronga na śmiertelny strzał „Sukcesji” – Różne

Reakcja Jeremy’ego Stronga na śmiertelny strzał „Sukcesji” – Różne

Ostrzeżenie o hamulcu: W tym poście omówiono ogromny rozwój fabuły „Wesela Connora”, sezonu 4, odcinka 3 serialu „Succession”, teraz transmitowanego na HBO Max.

Jeremy Strong po raz pierwszy mówi o szokującej śmierci Kalifatu w zeszłym tygodniu. Gwiazda, która gra Kendalla Roya w serialu HBO, była głównym bohaterem odcinka „Wesele Connora”, napisanego przez twórcę „Succession” Jessego Armstronga, który przedstawiał śmierć patriarchy rodziny Logana Roya (Brian Cox).

„Przeszło mi przez serce, a nie przez umysł” – powiedział Strong. różnorodny. „Chodzi mi o to, że poszło i nie przeszło mi to przez myśl tak bardzo, jak bolało mnie czytanie i doświadczenie, kiedy to robiliśmy”.

Strong powiedział, że był naprawdę zszokowany, podobnie jak fani Caliphate, przez „nagłość tego, banalność tego, zwykły sposób, w jaki to działa, niemożność jakoś mieć moment, w którym chcesz. te rzeczy, nieodwracalność tego, co się dzieje. Fakt śmierci, fakt ich istnienia, a teraz musimy sobie poradzić z tym smutkiem i stratą w środku bitwy żmij, wiesz.

Odcinek został wyreżyserowany przez producenta wykonawczego Marka Myloda i skupiał się zarówno na łodzi, na której zebrali się Connor Roy (Alan Ruck) i rodzeństwo Kendall, Roman (Kieran Culkin) i Chief (Sarah Snook), jak i na samolocie Waystar Royco, na którym był Logan. podróżuje ze swoim kierownictwem do Szwecji, próbując uratować paczkę.

Porozmawiaj z Strongiem różnorodny W sobotę na dziewiątej dorocznej ceremonii rozdania nagród Breakthrough. Wydarzenie, które odbywa się w Akademickim Muzeum Filmowym, honoruje „czołowych światowych naukowców, których praca wspiera najnowsze osiągnięcia naukowe”.

Strong i Cox niekoniecznie zgadzali się, jeśli chodzi o metody aktorskie – w szczególności użycie metody aktorskiej przez Stronga. Cox opisał styl Stronga jako „bardzo irytujący”. w jednym wywiadzie Więc daj upust jego myślom później różnorodny: „Przepraszam. Cały ten rodzaj „myślę, więc czuję”. Po prostu wykonuj pracę. Nie wiesz. „

READ  „Ona nie przeprosiła” - ostateczny termin

Przeczytaj wywiad magazynu Variety z Mylodem na temat reżyserowania „Wesela Connora” tutaj. Pełne informacje o tym, jak doszło do tego odcinka, znajdują się tutaj. I jak producenci zapobiegli wyciekowi historii tutaj.

Czwarty sezon „Succession” jest emitowany w niedzielne wieczory o 21:00 czasu wschodniego w HBO.