1 grudnia, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Blink-182 gra na scenie Coachelli podczas występu reunion – Rolling Stone

Blink-182 gra na scenie Coachelli podczas występu reunion – Rolling Stone

Blink-182 wystąpił na Coachelli z Tomem DeLonge po raz pierwszy od dziewięciu lat, wywołując nostalgię, gdy przedzierali się przez elektryczny, napędzany testosteronem set dla ogromnego tłumu wypełniającego scenę.

Zaczynając od „Family Reunion”, zespół bez przerwy wykonywał wściekłe riffy od „All the Small Things”, „I miss You”, „Feeling This” do „What Age My Again?”. Zagrali także „Dysentery Gary” z długim żartem, że dał sobie „C +” za swój występ. W międzyczasie łamali żarty z drugiego roku, ale wykazali się kreatywnością, mieszając w pewnym momencie „No Scrubs” TLC z „Dammit”.

Blink-182 niedawno przełożył latynoamerykańską część trasy koncertowej, ponieważ Parker przeszedł pilną operację po złamaniu palca podczas próby. Powiedzieć Toczący się kamień Szybko wraca do zdrowia. Wrócą na scenę wcześniej, niż oczekiwali fani; Kolekcja została ogłoszona w ramach tegorocznej edycji Coachelli na kilka dni przed występem na pustyni.

wspólny

DeLonge pierwotnie opuścił Blink-182 w 2015 roku, mając nadzieję, że poświęci swój czas swojej firmie Stars… Academy of Arts & Sciences, która bada UFO. Parker i Hoppus kontynuowali współpracę z grupą i zrekrutowali Matta Skibę z Alkaline Trio do uzupełnienia grupy. Ze Skibą Blink wydał dwa albumy.

W 2021 roku Hoppus ogłasza, że ​​zdiagnozowano u niego raka. Mniej więcej w tym czasie on i Parker zaczęli spotykać się z DeLonge, aby ożywić ich przyjaźń. W ciągu następnego roku Hoppus został uznany za wolnego od raka, a DeLonge oficjalnie dołączył do zespołu. Wydali piosenkę „Edging” i pracują nad nowym albumem.

READ  Miss Universe: Shenice Palacios z Nikaragui zwyciężczynią wyborów Miss 2023 w Salwadorze