20 lipca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Randy Orton wraca po kontuzji na WWE Survivor Series WarGames, ujawnia Cody Rhodes |  Wiadomości, wyniki, najważniejsze wydarzenia, statystyki i plotki

Randy Orton wraca po kontuzji na WWE Survivor Series WarGames, ujawnia Cody Rhodes | Wiadomości, wyniki, najważniejsze wydarzenia, statystyki i plotki

Numer zestawu: X161332 TK1

Po pauzie od maja 2022 roku z powodu kontuzji pleców, 14-krotny mistrz świata Randy Orton powróci do programów WWE na Survivor Series WarGames.

Cody Rhodes ogłosił tę wiadomość na zakończenie WWE Raw w poniedziałek:

Rhodes kpił z Ortona jako piątego członka wcześniej w programie:

WWE @WWE

„Mam starego przyjaciela, do którego mogę zadzwonić…”#WWE Raw < a href="https://t.co/zwHI8vtwvF">pic.twitter.com/zwHI8vtwvF

Fani będą musieli teraz trochę poczekać, aby zobaczyć gwiazdę w akcji.

Orton był ostatnio widziany w WWE 20 maja 2022 roku, na odcinku SmackDown, kiedy on i Matt Riddle zrzucili Raw Tag Team Championship na rzecz The Usos w meczu, w którym zwycięzca bierze wszystko o tytuły Raw i SmackDown.

Po zwycięstwie The Usos, umieścili Ortona przy stole ogłaszającym, a Riddle ujawnił w następnym odcinku Raw, że The Viper będzie pauzował przez jakiś czas z powodu dolegliwości pleców.

Wybór walki (bezpłatny H. Jenkinsa Z Ringside News) w listopadzie, że przeszedł operację dolnej części pleców. Chociaż nie ustalono konkretnego harmonogramu jego powrotu, zauważono, że będzie on nieobecny przez „długi okres czasu”.

Przed kontuzją Orton wraz z Riddlem stanowił połowę tag teamu RK-Bro i byli jednymi z najpopularniejszych zespołów w całej firmie.

Chociaż The Viper był wcześniej znany jako solista, zwykle grający poważną i psotną postać, fani jednoczyli się z nim, pokazując jego bardziej zabawną stronę.

To także pokazało, że Orton może być atutem WWE na niezliczone sposoby, ponieważ mógł zbierać spójne reakcje jako heel lub babyface, gwiazda singla lub zapaśnik tag teamu, a także w głównym turnieju lub środkowej karcie.

W wieku 43 lat Orton widział i dokonał już wszystkiego w WWE i niewiele mu zostało do udowodnienia po ponad 20 latach swojej kariery.

Apex Predator jest jednak jednym z najpopularniejszych i najbardziej znanych artystów w branży, a jego obecność będzie miała ogromny pozytywny wpływ na firmę.

WWE ma już gwiazdorską listę supergwiazd, na których czele stoją Roman Reigns, Cody Rhodes, Seth Rollins i wielu innych, a teraz, gdy Orton powrócił, znów powinien znaleźć się wśród najlepszych.

Słuchaj radia Ring Rust, aby poznać wszystkie gorące tematy wrestlingu. Obejrzyj najnowszy odcinek w odtwarzaczu poniżej.

READ  Niania twierdzi, że Olivia Wilde zrezygnowała z psa, aby być z Harrym Styles