20 czerwca, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Nowy film z Jasonem Bourne’em pracuje w Universal – The Hollywood Reporter

Nowy film z Jasonem Bourne’em pracuje w Universal – The Hollywood Reporter

Jason Bourne może się odrodzić. Universal pracuje nad nowym podejściem do serii gier akcji, m.in Na froncie zachodnim panuje spokój Dyrektor Edward Berger kieruje szarżą, Reporter z Hollywood Potwierdził to.

Nowa Urodzić się Projekt jest we wczesnej fazie rozwoju. Matt Damon, który stał się gwiazdą akcji w tej roli na początku XXI wieku, prawdopodobnie będzie zaangażowany, ale na ten moment nie ma jeszcze scenariusza, a tym samym nie ma żadnych zobowiązań gwiazdorskich. Czas dostawy Po raz pierwszy przekazałem tę wiadomość.

Damon grał Bourne’a w trylogii filmowej od 2002 do 2007 roku, a następnie powrócił do tej roli w 2016 roku. Jasona Bourne’a. Film, oparty na powieściach zmarłego autora Roberta Ludluma, opowiada historię agenta rządowego, który traci pamięć i jest ścigany przez własny kraj. Jeremy Renner zagrał także w spinoffie z 2012 roku Odziedziczony cel.

Berger był nominowany do Oscara za scenariusz filmu Na froncie zachodnim panuje spokój, który zdobył nagrodę dla najlepszego filmu nieanglojęzycznego wśród czterech Oscarów. Film o I wojnie światowej, który ukazał się w serwisie Netflix, przedstawił Bergera nowym widzom, którzy nie znali jego poprzednich niemieckojęzycznych dzieł, w tym filmu z 2014 roku. Jacek I rok 2019 Cała moja miłośćI oboje ukłonili się na Festiwalu Filmowym w Berlinie. Focus niedawno odebrał reżysera wklęsłyW rolach głównych Ralph Fiennes i John Lithgow.

Bergera reprezentuje CAA.

READ  Maya Hawke przyznaje, że „wygodnie” czuje się jako dziecko Nebo