22 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt udostępniają zdjęcie z uściskiem ze swojego pierwszego ślubu

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt udostępniają zdjęcie z uściskiem ze swojego pierwszego ślubu

Uroczystości ślubne Ranbir Kapoor i Alii Bhatt rozpoczęły się 13 kwietnia prywatnym ślubem. Rodzinne zdjęcie z tej imprezy stało się wirusowe w Internecie.

Alia Bhatt ciocia i Sony Rezdan Siostra Tina Razdan Hertzky udostępniła niewidoczne zdjęcie z ostatniego ślubu aktora z Ranbirem Kapoorem. Zdjęcie pochodzi z pierwszej ceremonii, pooja, która odbyła się rankiem 13 kwietnia, przed ceremonią mehndi. (Przeczytaj również: Ujawniono wreszcie pierwsze wspólne zdjęcie Alii Bhatt i Ranbira Kapoora z testu ekranowego Baliki Vadhu sprzed 18 lat.)

Na zdjęciu Alia i Ranbir są pośrodku, a ich rodziny wokół nich. Ma na sobie pomarańczowy garnitur, podczas gdy Ranbir jest w białej kurcie. Soni ma na sobie kolorowy garnitur, a matka Ranbira, Neetu Kapoor, ma na sobie neonowozielony garnitur. Jego siostra Riddhima wybrała beżową kurtę, a jego siostrzenica Samara w różowej kurcie. Na zdjęciu widać także Tinę i jej syna, ojca Alii Mahesha Bhatta, jej siostrę Shaheen Bhatt, ciotkę Ranbira Reemę Jain i jej kuzynkę Nitaszę Nanda.

Wszyscy błysnęli wielkimi uśmiechami do kamery, podczas gdy Ranbir był widziany z ramieniem otaczającym Alię. Uroczystość odbyła się w domu pary w Bandrze. Na zdjęciu widać również pokój ozdobiony kwiatami na imprezę mehndi zaplanowaną na późniejszy dzień.

Udostępniając zdjęcie, Tina napisała na Instagramie: „Wewnętrzny krąg się poszerza”. Sony napisało słowo „rodzina” w podpisie, a Riddhima zostawił w poście kilka emotikonów serca.

Alia i Ranbir spotykają się od pięciu lat i 14 kwietnia postanowili wziąć ślub. W kameralnej uroczystości wzięli udział tylko bliscy przyjaciele i rodzina. Na liście gości znaleźli się jego kuzynka Kareena Kapoor, Karisma Kapoor, Armaan Jain, Aadar Jain, jej siostra Pooja Bhatt oraz filmowcy Karan Johar i Ayan Mukerji.

Alia i Ranbir wkrótce po raz pierwszy pojawią się razem na ekranie w Brahmastra Ayan Mukerji. Premiera filmu zaplanowana jest na 9 września 2022 roku. W filmie występują również Amitabh Bachchan, Moni Roy i Ngarjuna Akinini.

READ  Hakelina, znana artystka drag queen z San Francisco, została podobno znaleziona martwa w Londynie

bliska historia