30 marca, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

aespa at coachella. photo by Ivan Meneses

Aespa po raz pierwszy pojawia się na Coachella

Sobotnia noc, zarządzanie firmą i etykieta rejestracyjna 88ponownie rośnie K-pop przeniesiony na główną scenę w CoachellaWygląd grupy dziewcząt Espa. Kwartet – Karina, Winter, Gisele i Ningjing – zadebiutował w listopadzie 2020 roku, w samym środku pandemii, co nie dało im zbyt wielu okazji do występów na żywo. To znaczy, że to hiszpańskiPojawienie się drugiego weekendu w Coachella Część 88rising’s Head in the Clouds Forever Show była bardzo wyczekiwanym wydarzeniem.

Zestaw Aespa został ogłoszony tuż po zakończeniu Weekend One, a posty w mediach społecznościowych zdzierające z podróży do Los Angeles wywołały szalone spekulacje wśród fanów. Chociaż zespół pojawił się na zeszłorocznej paradzie Macy’s Thanksgiving Day Parade, dzisiejszy występ był znacznie większy, a tłumy fanów w ekwipunku Aespy zebrały się, by dać dziewczętom owację na stojąco.

Aespa założyła swoją grupę piosenką „Aenergy”, otwierającą jej pierwszy minialbum Okrutny, Następnie wykonał pierwszy utwór „Black Mamba” przy akompaniamencie fajerwerków, laserów i ekranu wideo migającego konceptem neonowej dżungli. Aespa zaprezentowała swój najnowszy hit „Savage”, ale prawdziwą nagrodą dla uczestników Coachelli było ujawnienie „Life’s Too Short”. Kwartet wykonał angielską wersję niewydanej piosenki, która miała znaleźć się na ich nadchodzącym albumie.

„Życie jest za krótkie na nienawiść!” Krzyczeli, zanim przeszli do utworu, uroczej popowej piosenki, która pokazuje inną stronę Aespy, z refrenem mówiącym: „Robię mnie bez względu na wszystko / i nie obchodzi mnie, co o niej mówisz / I nie obchodzi mnie to obchodzi, czy ci się to podoba, czy nie / Dobrze się bawię, Dlaczego miałbym kiedykolwiek przestać? Podczas najbliższej grupy „Następny poziom” dziewczyny przez chwilę kiwały głową, zmieniając: „Jak się nazywa? Czarna Mamba!” w części „Gdzie jesteśmy? Coachella! Tłum również krzyczał z aprobatą.

READ  Kanye West spada z Coachella

Fani mogą złapać zestaw Aespy, gdy nadawany jest Head in the Clouds Forever Kanał YouTube sponsorowany przez Coachella Od 22:00 PT / 1:00 ET