24 lutego, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt odwiedzają Świątynię Ram w Ajodhji |  Wiadomości z Bollywoodu |

Ranbir Kapoor i Alia Bhatt odwiedzają Świątynię Ram w Ajodhji | Wiadomości z Bollywoodu |

Para z Bollywoodu Ranbira Kapoora I Alia Bhatt Ceremonia poświęcenia Świątyni Ram w Ajodhji miała miejsce 22 stycznia. W mediach społecznościowych krąży wiele zdjęć i filmów z tego wydarzenia.
Na jednym z wirusowych filmów Ranbir i Alia cierpliwie czekają w kolejce na spotkanie z Ramem Lallą. Pośrodku tłumu Ranbir chronił Alię, przechodząc przez tłum. Alia wydawała się trochę zdenerwowana z powodu przepychania się i dużego zgromadzenia ludzi.

Po zakończeniu wydarzenia parę widziano, jak zmierzała w stronę wejścia na lotnisko. Ranbir i Alia żegnają się z mediami stacjonującymi przed lotniskiem.

Ranbir Kapoor, Alia Bhatt, Vicky Kaushal i Katrina Kaif jadą do Ajodhji przed otwarciem Ram Mandir

Przed wejściem do obiektu o zaostrzonym rygorze gwiazdy zostały poproszone o przedstawienie zaproszeń. Film dokumentujący ten moment z Ranbirem Kapoorem i Alią Bhatt Katarzyna KaifInni przed wejściem pokazują pracownikom ochrony białą kartkę papieru Ram Mandira Wprowadzenie. Internauci chwalili środki bezpieczeństwa i chwalili celebrytów za przestrzeganie protokołów.

ayushmann khurrana, Vivek Oberoi, Madhuri DixitJackie Shroff Katrina Kaif,

Vicky KaushalRajkumar Hirani, Shankar Mahadevan, Sonu Nigam i Kangana Ranautw tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli m.in. W Ajodhji zauważono także gwiazdy południowoindyjskie Rajinikanth, Ram Charan i Dhanush.
W niedzielę Anupam Kher poleciał do Ajodhji i na swoim koncie na Instagramie podzielił się słowami: „Przyleciałem do Ajodhji ze wszystkimi fanami Ram. W samolocie panowała atmosfera wielkiego oddania. Jesteśmy błogosławieni. Nasz kraj jest błogosławiony! Jai Shri Ram”.

READ  Showtime łączy się z Paramount +, rebranding z nową nazwą