22 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przywracanie Amazona: Konferencja MARS Robotics and Artificial Intelligence nie odbędzie się w 2023 roku

Przywracanie Amazona: Konferencja MARS Robotics and Artificial Intelligence nie odbędzie się w 2023 roku

  • Amazon nie zorganizuje w tym roku dorocznej konferencji poświęconej robotyce i sztucznej inteligencji, zwanej re: MARS.
  • Konferencja, która rozpoczęła się w 2019 r., wyłoniła się ze specjalnego wydarzenia, na które zapraszał tylko założyciel Amazon, Jeff Bezos, podczas którego zaprezentowano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie robotyki, sztucznej inteligencji i przestrzeni kosmicznej.
  • Amazon wykorzystał re:MARS do zaprezentowania swoich najnowocześniejszych technologii, w tym dronów dostawczych.

Jeff Wilk, prezes Amazon Global Consumer, zaprezentował swój najnowszy dron na konferencji re:MARS w Las Vegas 5 czerwca 2019 r.

Amazonka

Amazon nie planuje w tym roku organizować marcowej konferencji poświęconej najnowocześniejszym technologiom, takim jak robotyka i przestrzeń kosmiczna, potwierdziła firma w piątek. Zintegrujesz tematy z aktualnym programem wydarzeń Amazon Web Services.

Gigant technologiczny uruchomił w 2019 r. re:MARS, co oznacza „Machine Learning, Automation, Robotics, and Space”, jako sposób dla startupów, naukowców, badaczy i kadry kierowniczej na omówienie najnowszych osiągnięć w tych technologiach. Przekształciło się z prywatnej, dostępnej tylko dla zaproszonych wersji wydarzenia o nazwie Mars, które przyciągnęło elitę technologiczną i było prowadzone przez założyciela i dyrektora generalnego Amazon, Jeffa Bezosa.

Amazon powiedział, że decyzja o anulowaniu Re: MARS nie została podjęta z powodów budżetowych.

Dyrektor generalny Amazon, Andy Jassy, ​​dokładnie przyjrzał się kosztom całej firmy, ponieważ stoi ona w obliczu spowolnienia wzrostu sprzedaży i ponurych perspektyw gospodarczych. Firma przeszła największe zwolnienia w swojej historii, a Jassy ograniczył szereg inicjatyw, w tym program telezdrowia Amazon Care, na wyjazdy”ciężarówka ze skarbamiGlo urządzenie do wideokonferencji dla dzieci i Odkryj naszą usługę wirtualnych wycieczek.

Firma Amazon wykorzystała re:MARS do podkreślenia niektórych swoich przyszłych innowacji, takich jak drony dostawcze, roboty magazynowe i pierwszy robot domowy. Bezos prowadził także rozmowy na temat kolonizacji kosmosu i Przetestowałem parę gigantycznych, zdalnie sterowanych robotycznych rąk. Na zeszłorocznej konferencji Amazon dowieść Funkcja, w której jej asystentka cyfrowa Alexa podszywa się pod zmarłego krewnego.

READ  Kontrakty terminowe na akcje spadły w środę, ponieważ obawy przed recesją nadal osłabiały nastroje na rynku

„AWS co roku gości setki tysięcy klientów i partnerów na setkach wydarzeń na całym świecie” – powiedział rzecznik Amazon Web Services w rozmowie z CNBC. „Wydarzenia te stanowią nieocenioną okazję do nawiązania kontaktu z naszymi klientami. Ich czas jest cenny i bierzemy na siebie poważną odpowiedzialność, aby każde wydarzenie było wartościowe dla wszystkich”. Prezentuj, czy to poprzez rozwijanie nowych umiejętności, identyfikowanie nowych rozwiązań, które zmienią organizację, czy budowanie nowych relacji, które przyspieszą karierę. Konsultowaliśmy się z klientami i społecznością jak zawsze i na rok 2023, aby włączyć tematy re:MARS — uczenie maszynowe, automatyzację, robotykę i przestrzeń kosmiczną — do dobrze finansowanego zestawu bieżących wydarzeń AWS”.