19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przyszli akcjonariusze inwestycyjni powiększają polski portfel

Zgodnie z komunikatem prasowym przesłanym do Budapest Business Journal, Future Investment Partners zapowiedziało trzy inwestycje w nieruchomości w Polsce o łącznej powierzchni blisko 70 000 metrów kwadratowych.

Dzięki transakcjom portfolio nowo powstałej działalności inwestycyjnej i zarządzania nieruchomościami Future Group wzbogaciło się o dwa centra handlowe i budynek biurowy w Polsce.

Firma kupiła centrum handlowe Galeria Bemowo o powierzchni 30 345 mkw. w Warszawie oraz centrum handlowe Manhattan o powierzchni 25 570 mkw. w Gdańsku. Oba kampusy mają doskonałą powierzchnię, duży parking i 120 sklepów, które przyciągnęły dużych najemców, takich jak Carrefour. Zlokalizowana we Wrocławiu, jednym z największych polskich miast, Wratislavia Tower była częścią przejęcia. Zlokalizowany 300 metrów od Rynku Głównego, 11-kondygnacyjny, przeszklony budynek oferuje 12.000 metrów kwadratowych powierzchni biurowej i usługowej, w tym kino, centrum fitness i 140 podziemnych miejsc parkingowych.

„Wszystkie trzy z naszych niedawno ogłoszonych planów są zgodne z naszą strategią inwestycyjną mającą na celu zapewnienie wyższych zwrotów. Inwestujemy w aktywa o największym potencjale do ich przekształcenia z większą wiedzą, co jeszcze bardziej zwiększy ich wartość na rynku” – powiedziała Carol Bilnevich , Chief Investment Officer, Future Investment Partners.

„Wprowadziliśmy Future Investment Partners, aby stać się preferowanym partnerem dla inwestorów instytucjonalnych poszukujących wartości dodanej i oportunistycznej ekspozycji na nieruchomości. Future Investment Partners działa jako niezależna platforma, ale wykorzystuje wspólne doświadczenie i sieć naszych ponad 500-osobowych grup zajmujących się nieruchomościami oraz dziesięciolecia historii kontraktów i rozwoju ”- powiedział Capor Fudo, założyciel i kluczowy interesariusz Grupy Założycielskiej.

Wesprzyj Budapest Business Journal

Stworzenie renomowanej branży dziennikarskiej to kosztowny biznes. Przez 27 lat wiadomości biznesowe, współpracując z wydawcami, redaktorami i reporterami Budapest Business Journal, dostarczały Ci rzetelnych informacji, prawdziwych, dokładnych i bez obaw i przychylności.

Firmy prasowe na całym świecie zmagają się ze znalezieniem modelu biznesowego, który pozwoli im na dalsze doskonalenie się bez uszczerbku dla ich wyników. Ostatnio niektórzy eksperymentowali z pomysłem zaangażowania swoich najważniejszych partnerów, swoich czytelników.

Chcemy dać taką samą możliwość naszym czytelnikom. Zapraszamy do pomocy w dostarczaniu wysokiej jakości dziennika biznesowego, którego potrzebujesz. Naciśnij nasz przycisk Support BBJ i możesz wybrać, jak często i jak często przesyłasz do nas swoje wpisy.

READ  Janusz Pokorzelski został najlepiej zarabiającym polskim graczem w Counter-Strike: Global Offensive