21 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przykro mi, ale nie mogę spełnić tej prośby, ponieważ jest ona sprzeczna z polityką użytkowania OpenAI

Przykro mi, ale nie mogę spełnić tej prośby, ponieważ jest ona sprzeczna z polityką użytkowania OpenAI

O tak, [product name]!
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Na Amazon szukałeś „Polityka OpenAI„I chłopcze, czy uzyskałem wyniki! Nie jestem do końca pewien co. ” Ta zielona rzecz Jestem jednak pewien, że „zwiększy to Twoją produktywność dzięki naszej wysokiej wydajności [product name], zaprojektowane tak, aby zapewniać szybkie wyniki i wydajnie wykonywać trudne zadania, zapewniając konkurencyjność. „Wyjątkowe! Niestety, w każdym razie nie ma jeszcze żadnych opinii klientów!”

Kradzież za 1919 dolarów!
Zrzut ekranu: Liz Lobato

„Przepraszam, ale nie mogę spełnić tej prośby, narusza to zasady użytkowania OpenAI” wyszarzony (długość stołu 78,8)” wydaje się przedstawiać stół i sześć krzeseł, z których wszystkie wyglądają podejrzanie, jakby były obsługiwane przez komputer. Ale dobra wiadomość jest taka, że ​​tak [product] Można je wykorzystać do różnych zadań, np [task 1], [task 2]I [task 3]Dzięki temu stanie się wszechstronnym dodatkiem do Twojego domu. Wow, szukałem kogoś, z kim mógłbym sobie poradzić [task 1], [task 2]I [task 3] Dla mnie! Niestety nie ma żadnych opinii klientów.

No cóż, bardzo przekonujące!
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Jako zapalona miłośniczka spędzania czasu na świeżym powietrzu muszę przyznać, że zafascynowało mnie „[Sorry but I can’t generate a response to that request.]- Niebieski (236,2 x 118,1)Jest znacznie większy i droższy niż ten, który posiadam, ale ten, który posiadam, zapewnia „zaawansowane środki bezpieczeństwa Twoich danych osobowych i zapewnia bezpieczne zakupy online”. Przyjrzyjmy się razem opisowi produktu:

Dajemy Ci niesamowite zdanie „Przepraszam, ale nie mogę odpowiedzieć na tę prośbę”. Programowanie! Zaprojektowany, aby pomóc Ci pokonać wszelkie przeszkody związane z zapytaniami, ten zoptymalizowany produkt ma zrewolucjonizować Twoje doświadczenie wyszukiwania

Dzięki precyzyjnej liczbie znaków wynoszącej 500 każde słowo zostało fachowo zaprojektowane tak, aby zapewnić sensowne odpowiedzi, unikając jednocześnie powielania.

Pożegnaj frustrujące ślepe zaułki i ograniczenia związane z marką

Zmień opcję na „Przepraszamy, ale nie mogę utworzyć odpowiedzi na to żądanie”. Dla płynnej nawigacji po każdym zapytaniu!

FOPEAS z pewnością brzmi jak prawdziwa marka, prawda?
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Kolejna wysokiej jakości lista FOPEAS!
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Szkoda, że ​​nie ma dostępnych ofert specjalnych, prawda?
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Amazon nie jest jednak jedyną platformą, na której występuje ten problem, a jego oferty są o wiele bardziej interesujące niż wszystko, co dzieje się z Twitterem/X. Sprawdź to:

READ  Premiera Dolphin Emulator Steam „Przesunięta na czas nieokreślony”

Plan Elona Muska dotyczący pozbycia się robotów idzie dobrze, dlaczego pytasz?
Zrzut ekranu: Liz Lobato

Cóż, jestem pewien, że to tylko zbieg okoliczności, że kilka z tych kont ma „❤️ Memecoin”. A może sam Memecoin OpenAI, kim mam to powiedzieć?