21 maja, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Przepraszamy, NASA nie odkryła tajnego wejścia na Marsa

Ta historia jest częścią Witamy na Marsienasza seria eksplorująca Czerwoną Planetę.

Czy wiesz, czego bym chciała? Jednoznaczne dowody na istnienie obcego życia na Marsie. Daj mi bestie z mackami i cywilizację kosmitów żyjących w podziemnych kryjówkach. Urzeczywistnij moje fantazje science fiction. Niedawne zdjęcie łazika Curiosity z NASA przedstawiające dziwną formację skalną na Czerwonej Planecie doprowadziło do interesujących spekulacji, ale nie jest dowodem na aktywność obcych. cerować.

Skały Goofy Mars są dla mnie przyprawą życia, a ta jest fajna. Natknąłem się we wtorek w Od czasu usunięcia Reddita z dyskusji Pyta, co mogło spowodować wycięcie przypominające wejście na zboczu wzgórza Marsa. Widok pochodzi z serii Surowe obrazy zarejestrowane przez zamontowaną na maszcie kamerę Curiosity 7 maja

Mozaikowy widok Marsa z Curiosity umieszcza „Wejście” w kontekście.

NASA/JPL-Caltech/MSSS/Red Circle Autor: Amanda Koser/CNET

Obalacz UFO Ciekawe UFO Zrób zdjęcie czegoś, co wygląda jak „tajne wejście do podziemnego tunelu”, udostępniając szerszy widok na krajobraz. „Oglądając to w kontekście jako część całej mozaiki, możemy zobaczyć tę małą plamkę w skale z blokami, pęknięciami, innymi kształtami i innymi cechami erozji na całej powierzchni skały”. Tweeted na temat UFO w środę.

Obrazy Marsa mogą być mylące. Niekonwencjonalne zużycie Skały mogą wyglądać jak ryba. Może wyglądać podświetlany klif Przebłysk twarzy. Przycięte zdjęcia i powiększone widoki mogą sprawić, że małe elementy będą wyglądać na duże. „Wejście” może być zupełnie niezauważalne, jeśli cienie padną pod innym kątem.

Nie ma to na celu powstrzymania radości ze znajdowania dziwnie ukształtowanych skał i naturalnych cech na Marsie. Zdecydowanie powinniśmy się dobrze bawić pęknięcia tyłka I Ogrody Zen I kapryśne łuki. Ale chyba najbardziej magiczne jest to, że mamy robota na kołach, który kręci się wokół krateru Gale, przywołując obrazy z innego świata.

READ  Kosmiczny Teleskop Jamesa Webba widzi Drogę Mleczną symulującą 11 miliardów lat temu