28 września, 2023

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Program telewizyjny reprezentacji Polski

Program telewizyjny reprezentacji Polski

Program telewizyjny reprezentacji Polski

Dowiedz się, jak oglądać Roberta Lewandowskiego i Białych i Czerwonych, korzystając z tego programu telewizyjnego Reprezentacji Polski.

Polska często ustępuje sąsiadom Niemiec. W rzeczywistości wielu najlepszych polskich graczy często gra w Bundeslidze, ponieważ jest to najważniejsza liga w okolicy. Oczywiście nie ma to na celu oczerniania Extraclassy.

Nie bez powodu Polska zajęła trzecie miejsce w Pucharze Świata. Pomimo tego, że nigdy nie odniósł sukcesu jako dominująca siła piłkarska, talent wydaje się wyłaniać z kraju. Robert Lewandowski to nazwisko, które ostatnio pojawia się na pierwszych stronach gazet. Kluczową rolę w sukcesie Borussii Dortmund w ostatniej dekadzie odegrał jednak Łukasz Piszczek. W 2005 roku Polskę reprezentowali tacy jak bohater Liverpoolu z rzutów karnych Jerzy Dudek.

Polska jako zespół czeka na to wielkie zwycięstwo. Wszystko, co może zrobić, to nadal pozycjonować się na sukces. Kwalifikowalność Mistrzostwa Świata 2022 to początek. Tam Meksyk zmierzy się z trudną drużyną grupy C z Arabią Saudyjską i Argentyną Lionela Messiego.

Oto jak można oglądać m.in. Polskę.

Gdzie mogę obejrzeć polski mecz?

Pierwszy mecz: 18 grudnia 1921 (pokonany z Węgrami w Budapeszcie)
Menedżer: Czesław Michniewicz
Najlepszy finisz Pucharu Świata:
Trzecie miejsce (1974, 1982)
Najlepsze miejsce w Mistrzostwach Europy: Ćwierćfinał (2016)

Media społecznościowe:
Konto IG w Polsce Polskie Tweety Kanał YT dla Polski

Polski program telewizyjny i linki do transmisji

Fox Sports nabył prawa do Mistrzostw Europy. To przejęcie rozpoczyna się w 2024 roku. Dlatego dwa główne turnieje w Polsce, Mistrzostwa Świata i Euro, są transmitowane w telewizji FOX w USA. W rezultacie wiele sportów w polskiej ramówce telewizyjnej zawiera FOX lub FS1. Oczywiście innym miejscem jest fuboTV. Posiadające prawa do Mistrzostw Europy od 2024 r. FOX i FS1 są centralnym punktem programu telewizyjnego reprezentacji Francji. Nie jest to jednak jedyne miejsce na francuskie mecze.

Nie ma wystarczającej liczby kanałów, aby transmitować wszystkie gry Wybierz gry na fuboTV. Dodatkowo zawsze istnieje szansa na przyjazny linearny telewizor. A może jest na ESPN+. To naprawdę zależy od tego, jakie inne treści są dostępne tego dnia. fuboTV umożliwia dostęp do FOX, FS1 i FS2. To są kanały, które powinieneś oglądać grając w najważniejsze polskie mecze.

READ  Top 10 największych rund finansowania w Polsce w 2023 roku

Zalecana opcja oglądania:

Fubo

Oglądaj mecze Polski

Obejmuje: Mistrzostwa Świata, League 1 + 84 kanały sportowe

Zapisz się

Polskie narzędzia

Polskie narzędzia

Fubo Zakłady sportowe: Niedawny spread

Polskie wiadomości i reportaże