19 kwietnia, 2024

MSPStandard

Znajdź wszystkie najnowsze artykuły i oglądaj programy telewizyjne, reportaże i podcasty związane z Polską

Polski MOD – Kontynuacja sukcesu ND SATCOM z SatNews

Polski MOD – Kontynuacja sukcesu ND SATCOM z SatNews

Na znacznej pięcie Skywan Oferta modemowa na początku tego roku, ND SATCOM Otrzymała od polskiego partnera zamówienie uzupełniające o wartości 1,5 mln euro, GISS Sp. z oo 100+ systemów Manpack do zaoferowania Ministerstwo Obrony RP (MOD).

Projekt ten wpisuje się w trwający proces rozbudowy i doskonalenia zdolności łączności satelitarnej MON. Szeroko zakrojona modernizacja rozpoczęła się dwa lata temu wraz z wdrożeniem Stacji Naziemnej, po której nastąpiło wprowadzenie rozwiązań łączności stacjonarnej i mobilnej, i będzie kontynuowana przy przyszłych inwestycjach w większe terminale.

Polskie MOD otrzyma terminale Manpack zasilane najnowszymi SkyWon 5G Technologia z bramkami DVB. To unikalne rozwiązanie SKYWAN jest dostosowane do specyficznych potrzeb wojska. Elastyczna topologia SKYWAN, rozciągająca się od gwiazdy przez hybrydę do czystej siatki, wzbogacona o tryb punkt-punkt. Wszystkie topologie są obsługiwane przez ACM. Ponadto, w oparciu o opinie klientów, ulepszono funkcję podstawowej kopii zapasowej, aby można było nią zarządzać ręcznie.

SKYWAN 5G firmy ND SATCOM

Dzięki wysokiej niezawodności i wydajności pożądanej przez wojsko, innowacyjne SKYWAN 5G-SR-X i Manpacki firmy ND SATCOM umożliwiają misje. Odwiedź ND SATCOM na następujących stoiskach podczas tych wydarzeń: MSPO, 6 – 9 września w Kielcach, stoisko ZM-3 + IBC, 9 – 12 września w Amsterdamie, stoisko 1D.30

Ten wielofazowy projekt demonstruje potrzebę i zaufanie do bezpiecznego pakietu produktów ND SATCOM przeznaczonego dla wojskowych użytkowników końcowych. Nieustannie słuchamy i dostosowujemy naszą ofertę do specyficznych wyzwań i potrzeb tych klientów. Ponadto nasze wieloletnie doświadczenie w zabezpieczaniu sieci o znaczeniu krytycznym obejmuje pełne wsparcie naszych partnerów i klientów w celu zapewnienia bezproblemowego wdrażania.,” powiedział Jacek JarmułDyrektor Sprzedaży ND SATCOM.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w komunikacji satelitarnej, ND SATCOM jest wiodącym światowym dostawcą systemów komunikacji satelitarnej i stacji naziemnych oraz wspiera klientów w krytycznych operacjach w dowolnym miejscu na świecie. Klienci w ponad 130 krajach wybrali ND SATCOM jako zaufane źródło wysokiej jakości i bezpiecznych rozwiązań, które obejmują systemy „pod klucz” i niestandardowe. Innowacyjne technologie firmy są wykorzystywane przez rządy, wojsko, transmisje telewizyjne i radiowe, telekomunikację i przedsiębiorstwa na całym świecie. Sztandarowy produkt firmy SKYWAN umożliwia bezpieczną, niezawodną i szybką komunikację dziennie dla tysięcy użytkowników. Dzięki rozwiązaniu sieciowemu SKYWAN, ND SATCOM łączy świat IT z komunikacją satelitarną i zapewnia w pełni zintegrowane i zoptymalizowane rozwiązania dla ogólnoświatowej dostępności aplikacji online.

GISS to polska firma produkująca sprzęt łączności i wspierająca nowoczesne wojsko szeroką gamą terminali satelitarnych. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach typu „man-pack” (przenoszonych i obsługiwanych przez jednego operatora), terminalach przelotowych, terminalach samochodowych, systemach komunikacji mobilnej oraz satelitarnych stacjach naziemnych. Dostarczony sprzęt bazuje na wysokiej jakości komponentach i znajduje się w inwentarzu sił specjalnych i naziemnych. Ponadto GISS zapewnia profesjonalne szkolenia i doradztwo techniczne aktywnym i przyszłym użytkownikom sieci satelitarnych